Zimní slevy -150 KČ pri nákupu za min. 3000 KČ se slevovým kódem ZIMA22 Prohlédněte si
Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Příslušenství fitness

Sorting: Výchozí nastavení

Příslušenství fitness

Zatraktivněte své tréninky různými doplňky fitness! V obchodě Hop-sport najdete širokou škálu sportovních produktů, které vám pomohou zlepšit vaši fyzickou zdatnost a efektivně vytvarovat vaši postavu: expandéry, odporové gumy, švihadla, gymnastickélopty, obruče Hula-Hop, podložky na cvičení, masážní válečky a mnoho dalších. Naše výrobky se vyznačují moderním designem, vysokou kvalitou zpracování a přijatelnými cenami. Jsou doporučeny pro lidi, kteří začínají své dobrodružství se sportem, tak pro pokročilé.

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si příslušenství přizpůsobené vašim potřebám. Základem pohodlného tréninku je vhodná cvičební podložka. V Hop-Sport najdete fitness podložky různých tlouštěk, velikostí a barevných provedení, ale také ochranné podložky pod tréninkové vybavení a zařízení. V naší nabídce najdete pomůcky malých rozměrů na rehabilitaci, jako např. masážní válce a míčky, kruhy pilates, posilovače rukou a akupresurní podložky a polštáře, které jsou vybaveny speciálními masážními výčnělky stimulujícími krevního oběhu. Pro aktivní lidi nabízíme trekové hole, švihadla s nastavitelnou délkou lanka, Hula Hoop a aerobic stepi, které jsou vhodné zejména při aerobních cvičeních. Pro rozvoj pocitu rovnováhy, vyzkoušejte balanční podložky, které jsou mezi fitness nadšenci stále oblíbenější.

Většina námi nabízeného příslušenství je díky svým malým rozměrům ideální na domácí tréninky a rovněž hlavně v případě, pokud nemáte prostor na větší fitness zařízení. Vytvořte si vlastní fitness sestavu s Hop-Sport!

Více Schovat

Favorites