V kategorii výrobků: 2
Product filters
Posilovací kolečko černo/červené
Posilovací kolečko černo/šedé

Hledáte skutečně efektivní způsob cvičení zaměřený především na břišní svalstvo? Pak jste s ab wheel narazili na zlatou žílu. Jde totiž o nástroj na posilování, který se těší velké oblibě právě kvůli tomu, že se neuvěřitelně účinně koncentruje na oblast bříška. Díky posilovacímu kolečku máte šanci nejen vymodelovat břicho, o kterém jste vždy snili, ale získat i další zdravotní benefity. To vše v pohodlí vlastního domova.

V sortimentu našeho obchodu naleznete ta nejkvalitnější posilovací kolečka za přátelskou cenu

Z čeho se toto účinné kolečko na cvičení vlastně skládá? Jde o rukojeť, nebo chcete-li osu, v jejímž středu se nachází kolo. To může mít více podob. Některé ab wheel rollery mají středová kola dokonce dvě. Setkat se však můžete i s posilovacím kolečkem, které vypadá jako činka v mnoha velikostech. Průměr tohoto kola se nejčastěji pohybuje okolo 20 cm.

Sportovní nástroj tohoto typu by měl ideálně být vysoce bytelný a robustní. A to jednoduše proto, že musí unést váhu vašeho těla, která se na něj v průběhu cvičení přenáší. Z toho důvodu je i u ab kolečka potřeba dodržovat doporučení výrobce týkající se maximální nosnosti. Ta se obvykle pohybuje okolo 120 – 150 kg.

K tomu, aby bylo posilování s ním skutečně bezpečné a zároveň efektivní, je totiž potřeba silný a pevný tah pažemi. Posilovací kolečka proto v našem e-shopu naleznete nejen v mnoha designových a velikostních provedeních, ale také ve vysoké kvalitě použitého materiálu. U nás si svůj ab roller navíc pořídíte za neuvěřitelně příjemnou cenu.

Jak vybrat to nejvhodnější posilovací kolečko, abyste mohli správně posilovat ruce, ramena a záda?

Při výběru vašeho nového posilovacího kolečka na domácí trénink se soustřeďte především na jeden faktor – na pohodlí.

Aby byla vynaložená fyzická aktivita co nejefektivnější, je potřeba se při cvičení cítit dobře. Speciálně navržené posilovací kolečko cviky, které jsou jinak poměrně náročné, dokáže maximálně zpříjemnit.

Vysokého standardu pohodlí během domácího cvičení dosáhnete díky ergonomicky navrženým rukojetím se speciálním polstrováním. Zapomeňte na nepohodlí a bolavé či odřené dlaně a užívejte si své cesty za vysněným bříškem a lepší fyzickou kondicí.

Ať už vaše nové posilovací kolečko na břicho bude mít jedno nebo dvě středová pojezdová kola, rozhodně by měla být protiskluzová. Tato povrchová úprava zaručuje vysokou bezpečnost posilování na koberci, dlaždicích, linu, plovoucí podlaze a dalších rovných površích běžně používaných v domácnostech. Podílí se ale také na pohodlí během této aktivity.

Velkou výhodou je také možnost rozložení posilovacího kolečka. Snadno jej tak doma můžete uložit někam, kde nebude překážet, nebo si ho zabalit s sebou na cesty.

Posilovací kolečko vám pomůže nejen se zformováním břicha, ale také se získáním zdravého držení těla

Je prokázáno, že má kolečko na posilování břicha velmi pozitivní vliv. Nejde ale o cvičení vhodné pro úplné sportovní začátečníky.

Je totiž třeba mít vybudovanou alespoň základní fyzickou kondici, abyste byli schopni se na ab posilovacím kolečku udržet. Rozhodně to ale stojí za to. Kromě pevného břišního svalstva si totiž pravidelnou dávkou ab tréninku vybudujete i pevný a stabilní střed těla. A to je základem pro zdravou chůzi a prevenci bolestí zad, krční páteře a často i hlavy. Zpevněná záda pak představují také menší riziko úrazů při sportech. Toto cvičení je ale zároveň doporučováno i proti hrbení lidem se sedavým zaměstnáním.

Díky tréninku s ab posilovacím kolečkem jednoduše dokážete zapracovat nejen na lepším vzhledu a fyzičce, ale také zlepšit svůj silový rozsah, svižnost, rovnováhu, stabilitu a mobilitu.