Blog

Na našem blogu naleznete články, ve kterých vám poradíme, na co si dát pozor při nákupu sportovního a rekreačního vybavení a příslušenství, jako jsou rotopedy, eliptické trenažéry, běžecké pásy, činky, kettlebelly a kulečníkové stoly. Zaměřujeme se na témata týkající se výrobků, jako je zahradní nábytek, zahradní bazény a další doplňky pro dům a zahradu. Píšeme o indikacích a kontraindikacích používání různých fitness zařízení a radíme, jak začít s cvičením, aby bylo efektivní a bezpečné. Zveme vás k pravidelnému čtení! Číst více

Poslední příspěvky

Nejoblíbenější

Dáváte přednost zdravému životnímu stylu? Nejdůležitější informace najdete na našem sportovním blogu!

Dáváte přednost zdravému životnímu stylu? Nejdůležitější informace najdete na našem sportovním blogu! Patříte k lidem, pro které je sport a trénink důležitou součástí života? Chcete se dozvědět více o konkrétních cvičeních, která můžete zařadit do svého tréninkového plánu? V našem blogu o sportu vám také prozradíme, jaké cviky můžete začít provádět, abyste zvýšili efektivitu svého tréninku a také se například zbavili bolesti zad. Uvědomujeme si, že fyzická aktivita má z hlediska zdravého životního stylu velký význam, a proto vám doporučujeme, abyste se cvičení věnovali alespoň několikrát týdně. A jak to dělát? Vše se dozvíte v našich článcích!

Blog nejen o cvičení a sportovním vybavení

Sportovní blog nejen o sportu? Náš pohled na fyzickou aktivitu přesahuje samotný sport, protože víme, jak důležitá je v kontextu zdravého životního stylu regenerace, správná strava a efektivní zvládání stresu. Mezi našimi příspěvky najdete tipy na doplňky stravy, rady ohledně stravování, techniky, jak zvýšit motivaci ke sportu, způsoby, jak uvolnit svaly a cítit se dobře. Pomůžeme vám rozumně začít sportovat, představíme vám různé techniky cvičení a provedeme vás různými druhy sportů.