V kategorii výrobků: 13
Product filters
- 15%
Ložiskové švihadlo

Ložiskové švihadlo

152.15 Kč
179.00 Kč

Nejnižší cena: 179.00 Kč

- 15%
Švihadlo crossfit HS-P010JR - černé

Švihadlo crossfit HS-P010JR - černé

193.80 Kč
228.00 Kč

Nejnižší cena: 228.00 Kč

Modré plastové švihadlo
Žluté plastové švihadlo
Červené plastové švihadlo
Švihadlo crossfit HS-P010JR - modré
Švihadlo crossfit HS-P010JR - červené
Kožené švihadlo 275cm - černo-hnědé
- 15%
Hliníkové švihadlo crossfit s ložisky - černé

Hliníkové švihadlo crossfit s ložisky - černé

323.00 Kč
380.00 Kč

Nejnižší cena: 380.00 Kč

- 15%
Hliníkové švihadlo crossfit s ložisky - červené

Hliníkové švihadlo crossfit s ložisky - červené

323.00 Kč
380.00 Kč

Nejnižší cena: 380.00 Kč

Švihadlo se zátěží - černé
Švihadlo se zátěží - červené

Skákání přes švihadlo je skvělý způsob, jak oživit svůj trénink a zlepšit svou fyzickou kondici. Navíc je zábavné a můžete ho provozovat kdekoli a kdykoli. U nás najdete široký výběr kvalitních švihadel pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé.

Objevte kouzlo skákání přes švihadlo

U nás si zakládáme na tom, že nabízíme pouze ta nejkvalitnější švihadla, která vyhoví potřebám každého nadšence do skákání. Jsou vyrobena z prvotřídních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a pohodlné používání. Vybírat můžete z různých délek, aby švihadlo perfektně padlo vaší postavě.

Lanko našich švihadel tvoří odolné PVC nebo ocel potažená nylonem, takže se nemusíte bát, že by se při intenzivním používání přetrhlo. Rukojeti jsou ergonomicky tvarované a často potažené protiskluzovým materiálem, díky čemuž se vám budou pohodlně držet i při dlouhých trénincích.

Nezapomínáme ani na styl. Naše švihadla jsou dostupná v různých barvách a designech, takže si snadno vyberete to, které bude ladit s vaším sportovním outfitem.

Vyberte si z několika typů švihadel

Bez ohledu na to, zda jste začátečník, který se teprve seznamuje se skákáním přes švihadlo, nebo zkušený sportovec hledající nástroj pro intenzivní trénink, v naší nabídce najdete to nejlepší švihadlo, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Lehká švihadla vhodná pro začátečníky jsou z měkkých materiálů a mají ergonomické rukojeti, díky čemuž se s nimi snadno manipuluje.

Pokud hledáte švihadlo pro pravidelné kondiční cvičení, sáhněte po našich crossfit švihadlech.

A pro pokročilé a závodní sportovce máme v nabídce gymnastické švihadlo s ložiskovými rukojeťmi a tenkým ocelovým kabelem potaženým nylonem. Vyzkoušet můžete také švihadla se závažím.

Jak si vybrat švihadlo, které vám padne jako ulité

Výběr správného švihadla je klíčový. Při rozhodování je důležité zvážit několik faktorů.

Nejprve se zamyslete nad tím, k čemu budete švihadlo používat. Pro rekreační trénink je vhodné plastové nebo crossfit švihadlo. Pro rychlostní trénink a soutěže jsou nejlepší volbou švihadla s ložiskovými rukojeťmi a tenkým kabelem. Gymnastické švihadlo je zase nezbytné pro gymnastické soutěže a vystoupení.

Dalším důležitým faktorem je délka švihadla. Obecně platí, že když si stoupnete do středu švihadla, rukojeti by vám měly dosahovat přibližně do podpaží. Mnoho našich švihadel má nastavitelnou délku, takže si je můžete snadno přizpůsobit.

Při výběru švihadla zvažte také materiál, ze kterého je vyrobeno. Ocelová švihadla jsou nejodolnější a nejrychlejší, ale mohou být těžší. Hliníková švihadla jsou lehčí a stále velmi odolná. PVC švihadla jsou nejlehčí a nejlevnější, ale nejsou tak odolná jako kovová švihadla.

Rukojeti by měly být ergonomické a příjemné na dotek. Protiskluzový povrch zajistí pevný úchop i při intenzivním tréninku. Ložiskové rukojeti zajistí plynulejší a rychlejší otáčení.

Švihadla pro malé i velké

Skákání se švihadlem je skvělá aktivita pro všechny věkové kategorie a úrovně. V naší nabídce najdete švihadlo pro dětii dospělé, takže si každý může vybrat to pravé podle svých potřeb a preferencí.

Pro naše nejmenší zákazníky máme dětské švihadlo v zářivých barvách. Je lehké a navržené tak, aby bylo bezpečné a snadno ovladatelné i pro malé ruce.

Dospělí, kteří hledají efektivní a zábavný způsob, jak zlepšit svou kondici, ocení naše kvalitní crossfit švihadla a švihadla s nastavitelnou délkou, odolnou konstrukcí a pohodlnými rukojeťmi.

Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, skákání přes švihadlo vám pomůže posílit kardiovaskulární systém, zpevnit svaly a spálit přebytečné kalorie.