- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
Hop-Sport

Sada kulatých fitness činek 12kg se stojanem

Reviews

Zobrazit hodnocení

1050.00 Kč

Doprava:

Doprava zdarma

Předpokládaná doba doručení:

Odesíláme do 24h

Popis

Fitness činky se stojanem jsou skutečnou změnou hry v rámci domácího tréninku! Díky cvičení s činkami si posílíte svaly a zeštíhlíte postavu a praktický stojan vám pomůže uspořádat si tréninkový prostor, díky čemuž budete mít své fitness doplňky vždy na dosah. Činky Hop-Sport jsou vyrobeny z litiny a následně potaženy měkkým neoprenem, což zajišťuje vaši bezpečnost a pohodlí během každého tréninku. Páry fitness činek o hmotnosti 1 kg, 2 kg a 3 kg jsou vhodné jak na izolované cviky, tak na dynamický kardio trénink.

Vhodné rozměry - bezpečné uchopení

Vhodné rozměry - bezpečné uchopení

Nejen konstrukční materiály se promítají do pohodlí při tréninku s činkami. Na pohodlí při cvičení mají důležitý vliv také jejich rozměry, včetně délky a průměru úchopové části.

Délka a průměr úchopové části činek Hop-Sport jsou pečlivě přizpůsobeny hmotnostní kategorii dané zátěže. Vhodné proporce dělají domácí trénink nejen pohodlným, ale především bezpečným.

Činky vyrobené z odolných materiálů

Činky vyrobené z odolných materiálů

Fitness činky Hop-Sport jsou pevné tréninkové nástroje vyrobené z rovnoměrně vyvážené litiny a pokryté vrstvou neoprenu, který je bezpečný pro pokožku. Kombinace litiny a neoprenu zajišťuje nejen odolnost na dlouhá léta intenzivního používání, ale také bezpečnost při tréninku. Na rozdíl od cementových činek se nemusíte obávat, že se na povrchu činek objeví praskliny nebo vyboulení, pokud vám náhodou spadnou na podlahu. Měkký neopren navíc chrání nejen činky, ale i podlahu, díky čemuž jsou perfektní soupravou pro domácí cvičení.

Praktický stojan na činky

Praktický stojan na činky

Spolu s činkami dostanete pohodlný stojan ve tvaru trojúhelníku, který vám pomůže uspořádat prostor ve vaší domácí posilovně. Stojan vám umožní rychle měnit zátěž při následných sériích cviků, zabránit kutálení činek po podlaze po skončení tréninku a také zajistit organizaci prostoru, což se hodí zejména v malých místnostech. Kompaktní rozměry stojanu o výšce 28,5 cm umožňuj ho pohodlně zasunout pod postel nebo stůl po skončení cvičení.

Sada neoprenových fitness činek 2x10kg
Sada neoprenových fitness činek 2x8kg
Sada neoprenových fitness činek 2x6kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x8kg
Hrazda na zeď HS-2004K
Odporová guma 37-109kg - oranžová
Veslovací trenažér HS-065AR Talon šedý
Bradla se švédskou stěnou HS-1008K
- 10%
Posilovač břišních svalů HS-2001ABT

Posilovač břišních svalů HS-2001ABT

1611.00 Kč
1790.00 Kč

Nejnižší cena: 1790.00 Kč

- 10%
Jednoruční nakládací činkový set Hop-Sport 2x20kg PRO

Jednoruční nakládací činkový set Hop-Sport 2x20kg PRO

1413.00 Kč
1570.00 Kč

Nejnižší cena: 1570.00 Kč

Posilovací lavice Hyperextenze HS-1016
Sada neoprenových fitness činek 2x4kg
HS Nakládací činkový set Strong 59kg