V kategorii výrobků: 22
Product filters
Sada neoprenových fitness činek 2x1kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x1kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x2kg
Sada neoprenových fitness činek 2x1,5kg
Sada neoprenových fitness činek 2x2kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x3kg
Sada vinylových kulatých činek 2x3kg
Sada neoprenových fitness činek 2x3kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x4kg
Sada neoprenových fitness činek 2x4kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x5kg
Sada neoprenových fitness činek 2x5kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x6kg
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x8kg
Sada neoprenových fitness činek 2x6kg
Sada neoprenových fitness činek 2x8kg
Sada neoprenových fitness činek 2x10kg

Hledáte spolehlivého parťáka pro budování svalů a zlepšení fyzičky? Pak jsou fitness činky jasná volba! U nás najdete široký výběr činek v různých váhových provedeních, se kterými posunete své tréninky o level výš.

Rozmanitost činek v naší nabídce

V našem e-shopu najdete široký výběr fitness činek v různých váhových provedeních, a to činky 1kgčinky 2kg, ale i třeba činky 4kg a 5kg. Jsou navíc barevně rozlišené, takže se vám s nimi bude cvičit skvěle a bez rozptylování při hledání té správné hmotnosti.

Ať už jste tedy začátečník nebo pokročilý, muž nebo žena, u nás si vyberete ty pravé činky pro své cvičební cíle. Prozkoumejte naši pestrou nabídku a vybavte svou domácí posilovnu těmi nejlepšími.

Typy činek pro různé účely cvičení

Fitness činky se dělí především podle hmotnosti a různé typy se hodí pro procvičování různých svalových partií. 

Když má jednoruční činka 2 kg, je skvělá pro cviky na bicepsy, tricepsy a posílení paží a zpevnění ramen. Můžete s nimi také provádět předpažování a zapažování k posílení zad nebo výpady pro zpevnění nohou a hýždí.

Činky 3 kg jsou zase vhodné například na přítahy v předklonu pro posílení zad a ramen, dřepy s činkami pro komplexní posílení nohou a trupu nebo sklapovačky pro zpevnění břicha.

Činky 4 kg a 5 kg jsou pak vhodné na mrtvý tah pro posílení zad, nohou a hýždí, výpady pro budování svalů nohou nebo bicepsové zdvihy pro budování svalů paží.

Ať už jste začátečník nebo pokročilý, v naší nabídce najdete ty pravé fitness činky pro maximálně efektivní trénink. Vyberte si z činek od 1 kg až po činky 5 kg a sestavte si svůj ideální cvičební plán pro budování svalů, zlepšení kondice a dosažení vysněné postavy.

Jak vybrat ty pravé fitness jednoruční činky?

Aby vám fitness činky perfektně padly do ruky a maximálně podpořily váš trénink, je nutné zohlednit několik faktorů.

  • Hmotnost činky – Začátečníci ocení činky 1 kg až činky 3 kg, které jsou skvělé pro nácvik techniky a postupné budování síly. Pokročilí sportovci pak sáhnou po činkách o hmotnosti 4–5 kg a výš, se kterými pořádně procvičí každý sval.
  • Materiál činek – Neopren nabízí příjemný a neklouzavý povrch pro pevný úchop a je odolný vůči potu a vlhkosti. Kromě toho jsou činky z neoprenu šetrné k podlaze a nedělají takový hluk. Vinylové činky jsou zase mnohem odolnější a snadno se čistí. Navíc chrání vaši podlahu před poškozením při jejich pokládání.

Fitness činky a činkové sety jsou skvělé pro všechny

Fitness činky jsou skvělou volbou pro široké spektrum sportovců.

Dámy ocení činky 1 kgčinky 2 kg a činky 3 kg pro tvarování postavy a zpevňování problémových partií, jako jsou paže, ramena, záda nebo hýždě. S lehčími činkami můžete pohodlně cvičit i doma. Kromě cíleného posilování si je můžete zařadit i do svého kardio tréninku pro zvýšení intenzity a spalování tuků.

Pánové mohou činky využít jako doplněk k těžším vahám. Činky 4 kg a činky 5 kg jsou ideální pro procvičení menších svalových skupin, zpevnění šlach a zlepšení koordinace pohybů. Zařazením lehčích činek do tréninku také předcházíte svalovým dysbalancím.

Začátečníci a senioři využijí 2kg činky k pozvolnému posílení svalů celého těla, aniž by se přetěžovali. Činky jsou skvělé pro nácvik správné techniky posilování a postupné budování kondice. Díky možnosti cvičit každou rukou zvlášť navíc rovnoměrně procvičíte obě poloviny těla.

Jednoruční fitness činky zkrátka najdou využití v tréninkovém plánu každého sportovního nadšence. A to, ať už je vaším cílem shodit pár kilo, posílit svaly nebo zlepšit celkovou kondici. Tak šup pro ty pravé činky do našeho e-shopu!