Mata fitness NBR 1,0cm HS-NB010 - 0
Mata fitness NBR 1,0cm HS-NB010 - 0
Hop-Sport
-25%

Podložka fitness HS-NB010GM fialová

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

348.00 Kč

261.00 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 348.00 Kč

Doprava:

Doprava od 95.00 Kč

Předpokládaná doba doručení:

Odesíláme do 48 hodin

Barva:

Popis

Tréninková podložka Hop-Sport o tloušťce 1 cm nabízí optimální komfort při dynamickém kondičním tréninku, cvičeních všeobecného rozvoje a intenzivním silovém tréninku. Použití kvalitní NBR pěny zaručuje trvanlivost, odolnost proti oděru a výbornou přilnavost. To znamená, že můžete trénovat pohodlně a bezpečně kdekoli – přesně tak, jak to máte rádi!

Díky délce 190 cm je fitness podložka ideální i pro vyšší lidi nebo pro každého, kdo oceňuje více prostoru a volnosti při tréninku. Výrobek je voděodolný a snadno se čistí. To zlepšuje hygienu při používání tréninkové podložky i při nejintenzivnějších cvičeních. Součástí je popruh pro přenášení, takže podložku můžete snadno přepravovat.

Delší gymnastická podložka - více volnosti při tréninku!

Delší gymnastická podložka - více volnosti při tréninku!

Pokud vám standardní podložky o rozměrech 180 x 60 cm nestačí, ať už kvůli vaší výšce, nebo potřebujete více místa, fitness podložka o rozměrech 190 x 60 cm je skvělou volbou! O 10 cm více prostoru, například pro vykonávání určitých jógových pozic, má zásadní vliv na pohodlí při tréninku. Podložka na cvičení od Hop-Sport je navzdory svým rozměrům lehká a chytrá - váží pouhých 750 gramů! Tloušťka 1 cm poskytuje dostatečnou izolaci podlahy a účinně zabraňuje vzniku oděrek.

Pevný a elastický materiál

Pevný a elastický materiál

NBR – přesněji NBR pěna – je materiál, který je ideální pro výrobu fitness podložek. Vyznačuje se mimořádnou pružností, životností a odolností vůči mechanickému poškození. Gymnastické podložky NBR od Hop-Sport dokonale tlumí nárazy a jsou také extrémně lehké a snadno se čistí. Elasticita pěny NBR znamená, že podložky Hop-Sport mají nízkou tvarovou paměť. To znamená, že fitness podložka se téměř okamžitě vrátí do svého původního tvaru i po dlouhém a intenzivním používání. Důležité je, že gymnastické podložky NBR jsou vhodné i pro alergiky, neboť materiál je na dotek jemný a nedráždí pokožku.

Trénujte bez omezení – kdekoli chcete!

Trénujte bez omezení – kdekoli chcete!

Fitness podložku Hop-Sport si snadno vezmete s sebou na hodiny jógy nebo fitness, do parku nebo na pláž. Nepotřebujete k tomu speciální tašku ani pouzdro. Gymnastická podložka NBR o tloušťce 1 cm je dodávána s popruhem na přenášení, takže si podložku můžete vzít kamkoli s sebou.

Ideální pro kondiční trénink!

Ideální pro kondiční trénink!

Fitness podložka NBR o tloušťce 1 cm je vhodná pro různé typy tréninků. Můžete na ní cvičit jógu a pilates, ale také takzvané cviky s nízkým dopadem, jako jsou planky, záklony a cviky na břicho. Kombinace tloušťky 1 cm a větších rozměrů podložky zajišťuje pohodlí a bezpečnost při každém tréninku. Jedinečná struktura podložky navíc nabízí vynikající přilnavost, což zase umožňuje stabilní držení těla a přesné vykonávání složitých pohybů nebo ásan.

Vyberte si fitness podložku, která vás nebude omezovat! Spolehněte se na Hop Sport!

Vzpěračská tyč lomená 120 cm (30 mm)
Masážní válec EVA 45cm černý
Hrazda do dveří pro shyby HS-M070DP
Akupresurní sada - šedá
Sada závaží na činky HS 60kg - set BC
Trekingové hole Nordend Zlaté
Sada závaží na činky HS 60kg - set AB
- 25%
Podložka fitness HS-NB010GM červená

Podložka fitness HS-NB010GM červená

261.00 Kč
348.00 Kč

Nejnižší cena: 348.00 Kč

- 10%
Běžecký pás HS-1300WLB Active

Běžecký pás HS-1300WLB Active

8820.00 Kč
9800.00 Kč

Nejnižší cena: 9800.00 Kč