Poduszka do akupresury HS-C037A - 0
Poduszka do akupresury HS-C037A - 1
Poduszka do akupresury HS-C037A - 2
Poduszka do akupresury HS-C037A - 3
Poduszka do akupresury HS-C037A - 4
Poduszka do akupresury HS-C037A - 0
Poduszka do akupresury HS-C037A - 1
Poduszka do akupresury HS-C037A - 2
Poduszka do akupresury HS-C037A - 3
Poduszka do akupresury HS-C037A - 4
Hop-Sport

Akupresurní polštář žlutý

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

372.00 Kč

Doprava:

Doprava zdarma

Předpokládaná doba doručení:

Odesíláme do 24h

Barva:

Popis

Akupresurní polštář HS-C037AP - žlutý je jednoduchý a efektivní relaxační nástroj, který svým působením pomáhá odstraňovat napětí ve svalech a zlepšuje krevní oběh. Doporučuje se pro lidi, kteří trpí bolestmi zad, bolestmi hlavy a také v případě problémů se spánkem. Akupresurní polštář HS-C037AP je vybaven 1475 masážními jehličkami, které umožňují intenzivní a relaxační masáž těla.
Výrobek je dostupný ve 3 barvách. K polštáři si můžete dokoupit i akupresurní podložku Hop-Sport, která Vám zpříjemní celou masáž. V naší nabídce naleznete i soupravu, která se skládá z podložky s polštářem.

Účinná masáž

Na polštáři HS-C037AP je umístěno 59 odolných plastových rozet (růžic). Každá rozeta (tzv.ružica) je vybavena 27 hroty, které spolu nabízejí až 1475 tlakových bodů. Speciální tvar a přiměřená hustota uspořádání rozet na polštáři způsobuje, že hroty zajišťují optimální tlak těla uživatele.

Bezpečné materiály

Akupresurní polštář HS-C037AP je vyroben ze 100% bavlny s měkkou vložkou. Masážní jehličky jsou vyrobeny z bezpečného plastu (ABS). Potah polštáře je odnímatelný, takže v případě potřeby jej lze umýt ručně v jemném čisticím prostředku.

Poznámka - praní a sušení tohoto produktu v sušičce není doporučeno.

Podmínky užívání

Čas a frekvence masáže závisí na preferencích uživatele, doporučuje se však, aby se masáže prováděny každý den - zpočátku by měly trvat 5 až 15 minut, pak je čas můžete postupně zvyšovat. Doporučená maximální délka masáže je 30 minut denně. Během počátečního užívání polštáře v místě tlaku na těle, můžete zaznamenat zčervenání kůže, které po krátkém čase prochází. Pokud je pro Vás tlak masážních jehliček příliš intenzivní, můžete na polštář položit tenký materiál (např. Tričko nebo plachtu), aby se snížil tlak jehliček.

Před použitím akupresurních polštáře je doporučeno poradit se s lékařem, aby se vyloučily možná rizika při používání produktu (jako např. Poruchy krevní koagulace, užívání léků pro takový typ onemocnění a jiná dermatologická onemocnění při kterých se nedoporučuje kontakt pokožky s jehličkami).

None

Univerzální použití

Polštář HS-C037AP můžete používat mnoha způsoby: jako opora pro podporu krku nebo bederní části v ležící nebo vsedě, také Vám umožní masáž končetin - stačí umístit polštář pod nohu nebo ruku na minimálně 5 minut. Zvýšení prokrvení v důsledku masáže může přispět k efektivnímu snížení bolestí a výraznému zlepšení celkové pohody. Použití akupresurních polštáře může přinést úlevu v případech bolesti zad, krku, bolesti hlavy, problémů se spánkem, slabého krevního oběhu, svalového napětí, stresu a únavy. Pokud Vám záleží na masáži větší části těla, použijte polštář spolu s akupresurní podložkou Hop-Sport.

Technické údaje:

 • model: HS-C037AP
 • barva: černo-žlutá
 • rozměry (délka 37 cm / šířka 14 cm / výška 10 cm):
 • Hmotnost: 185 g
 • počet rozet (růžiček): 59
 • počet jehliček na růžici: 27
 • počet jehliček na celém povrchu polštáře: 1475
 • materiál: 100% bavlna, ABS plast, výplň

Při nákupu v našem obchodě získáváte:

 • rychlé doručení
 • záruku 24 měsíců
 • doklad o nákupu
Akupresurní sada - černá
Akupresurní sada - fialová
Akupresurní sada XL s taškou Modrá
Akupresurní sada XL s taškou Červená
Akupresurní sada - červená
Sada PREMIUM 135kg s lavicí HS-1055
Magnetický Rotoped HS-045H Eos Modrý
- 20%
Trampolína 10ft (305 cm) z vnější sítí Černo / modrá 4 nohy

Trampolína 10ft (305 cm) z vnější sítí Černo / modrá 4 nohy

4952.00 Kč
6190.00 Kč

Nejnižší cena: 6190.00 Kč

Trekingové hole Nordend Stříbrné
Stacionární bradla s hrazdou HS-1012K
Bradla se švédskou stěnou HS-1008K