Zestaw do akupresury HS-C072AS - 0
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 1
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 2
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 3
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 4
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 5
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 6
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 7
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 0
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 1
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 2
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 3
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 4
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 5
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 6
Zestaw do akupresury HS-C072AS - 7
Hop-Sport

Akupresurní sada - fialová

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

1090.00 Kč

Doprava:

Doprava zdarma

Předpokládaná doba doručení:

Odesíláme do 24h

Popis

Akupresurní sada (ve fialovém provedení) značky Hop-Sport je snadno ovladatelný a efektivní nástroj k relaxaci. Svým působením pomáhá odstraňovat mnohá svalová napětí, zlepšuje krevní oběh a ovlivňuje celkový stav organismu. Akupresurní sada Hop-Sport (podložka + polštář) je vybavena celkem 261 speciálně navrženými plastovými rozetami se 7830 hroty, které poskytují intenzivní, relaxační masáž celého těla.

Masáž celého těla

Akupresurní soupravu můžete využít mnoha způsoby. Rozložená na podlaze nebo na posteli umožňuje masáž zad, horních a dolních končetin (včetně chodidel). Polštář je naopak možné použít jako masážní opěrku krku nebo bederní opěrku vleže nebo vsedě. Umožňuje také masáž končetin – stačí si alespoň na 5 minut položit polštář pod nohu nebo ruku.

Bezpečné materiály

Podložka a polštář jsou vyrobeny z ekologických materiálů. 30% tvoří antibakteriální a antialergický len – lehký a zároveň mimořádně odolný. 70% tvoří PP bavlna. Podložka má vrstvenou strukturu, která sestává z: lněného potahu jemného na dotek, polárního potahu, který chrání kokosové vlákno před roztřepením nebo posunutím, a pružného jádra z kokosového vlákna - jednoho z nejlehčích materiálů na světě. . Vnitřek polštáře je vyplněn mimořádně odolnou PP bavlnou. Masážní rozety jsou vyrobeny z bezpečného plastu (ABS). Potah podložky a polštářů jsou snímatelné, takže v případě potřeby je můžete prát ručně v jemném pracím prostředku (pozn. - potah neperte v pračce ani nesušte v sušičce). Při čištění je důležité vyhnout se dlouhodobému namáčení. Souprava byla vyrobena se zvláštním důrazem na detaily a povrchové úpravy, což z ní činí nejlepší akupresurní soupravu na trhu. Pozoruhodné jsou zejména hroty s vysokou ostrostí, které ještě více zesilují přítlak a tím zvyšují účinky používání.

Jedna podložka na různé potíže

Soupravu lze použít kdekoli a podle vašich preferencí při provádění akupresury i akupunktury. Při dodržení bezpečnostních pravidel můžeme masírovat kteroukoli část těla. Akupresurní masáž navozuje pocit příjemného tepla šířícího se po celém těle, působí léčivě na všechny druhy onemocnění a zvyšuje hladinu endorfinů v těle. Zvýšení prokrvení v důsledku masáže pomáhá snižovat vnímanou bolest a zlepšuje celkovou pohodu. Použití akupresurní soupravy může přinést úlevu mimo jiné v případě:

 • bolest zad,
 • bolest krku,
 • bolesti ramene,
 • bolesti hlavy
 • nespavost,
 • špatný krevní oběh,
 • svalové napětí,
 • pocit stresu a únavy.

Funkčnost a pohodlí

Akupresurní set je mimořádně funkčním a pohodlným fitness doplňkem. Na akupresurní podložce a polštáři Hop-Sport je 261 rozet. Speciální tvar a vhodná hustota uspořádání zajišťují, že jejich hroty poskytují optimální tlak na tělo uživatele. Jen tato jedna vychytávka vám stačí k tomu, abyste se cítili uvolněně v celém těle!

Součástí soupravy je pohodlná úložná taška o rozměrech 52 x 40 cm, vyrobená z ekologických a kvalitních materiálů. Je ušita precizně a esteticky. Jedná se o mimořádně praktickou a stylovou vychytávku, kterou využijete nejen k přenášení soupravy, ale také ke každodennímu využití. Taška je velmi prostorná a odolná vůči oděru a poškození a praktické zapínání na suchý zip chrání její obsah před vypadnutím.

Bezpečné používání

Čas a frekvence masáže závisí na preferencích uživatele, ale doporučuje se, aby masáže probíhaly každý den – zpočátku by měly trvat 5 až 15 minut, poté je čas postupně prodlužovat. Doporučená maximální délka masáže je 30 minut denně. Při prvotním použití soupravy se může objevit nepříjemný pocit a zarudnutí pokožky, které po krátké době projde. Pokud je pro vás tlak masážních hrotů příliš intenzivní, můžete dodatečně položit tenký hadřík (např. tričko nebo prostěradlo) na podložku nebo polštář, abyste snížili tlak masážních hrotů na pokožku.

Vliv podložky na tělo z hlediska času:

 • 0 - 20 vteřin - během této doby pociťujeme především bolest a pálení, na které si naše tělo musí zvyknout, používání sestavy v této fázi nesmíme předčasně vzdát,
 • 20 - 50 sekund - cítíme, že krev v našem těle cirkuluje rychleji,
 • 1 - 2 minuty - po těle se rozlije příjemné teplo,
 • 2 - 4 minuty - pokožka se prohřeje a je viditelně teplejší na dotek,
 • 4 - 6 minut - celé naše tělo se uvolní a cítíme blaženost a úlevu,
 • 7 - 20 minut - svaly se uvolní a celé tělo si odpočine.

Kontraindikace použití soupravy jsou: poruchy srážlivosti, užívání antikoagulancií a taková dermatologická onemocnění, při kterých se nedoporučuje kontakt hrotů s pokožkou. Před použitím podložky nebo polštáře je nejlepší poradit se s lékařem, aby se vyloučily kontraindikace používání soupravy.

 

Akupresurní sada - černá
Akupresurní sada XL s taškou Červená
Akupresurní sada XL s taškou Modrá
Akupresurní sada - červená
Akupresurní sada - šedá
Bradla se švédskou stěnou HS-1008K
- 10%
Hrazda na zeď HS-2004K

Hrazda na zeď HS-2004K

872.10 Kč
969.00 Kč

Nejnižší cena: 969.00 Kč

Sada závaží na činky HS 30kg - SET C
- 25%
Podložka fitness HS-NB010GM šalvějová

Podložka fitness HS-NB010GM šalvějová

261.00 Kč
348.00 Kč

Nejnižší cena: 348.00 Kč

Stepper s expandéry HS-035S Joy Modrý
Gumový expandér fialový
Hula-hop s 80 magnetickými kuličkami