Worek bokserski stojący HS-BB18 - 0
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 1
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 2
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 3
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 4
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 0
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 1
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 2
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 3
Worek bokserski stojący HS-BB18 - 4
Hop-Sport

Boxovací pytel stojící HS-BB180S

Reviews

Zobrazit hodnocení
18 osob si koupilo

Popis

Volně stojící boxovací pytel od Hop-Sport je skvělou alternativou k tradičnímu boxovacímu pytli, který nevyžaduje montáž na strop. Jedná se o pomůcku, která se dá využít nejen ke zdokonalování technik bojových umění, ale také jako forma posilovacího tréninku zaměřená na budování síly a svalové ohebnosti. Boxovací pytel o výšce 180 cm a průměru 32 cm se vyznačuje inovativním antishock systémem na bázi 4 pružin s nárazníky, který eliminuje vibrace vznikající při tréninku. Stabilní základna vybavená 25 přísavkami zabraňuje pohybu pytle a zajišťuje bezpečný trénink v pohodlí domova.

Efektivní a bezpečný trénink

Efektivní a bezpečný trénink

Volně stojící pytel Hop-Sport o rozměrech 180 x 32 cm je výbornou možností jak pro trénink bojových umění, tak i jako pomůcka pro posilovací cvičení zaměřená na rozvoj svalové síly a ohebnosti. Díky inovacím, jako je anti-shock systém, podpora na pružinových základnách a 360-stupňová rotační technologie, zajišťuje efektivní a bezpečný trénink, zcela eliminuje potřebu montáže na strop, která je nezbytná v případě tradičních boxovacích pytlů.

Systém tlumení nárazů

Systém tlumení nárazů

Volně stojící boxovací pytel je vybaven inovativní anti-shock technologií, která účinně eliminuje vibrace vznikající při provádění úderů. Funguje na principu systému čtyř pružin umístěných na dně pytle, s přídavnými nárazníky na obou stranách. Při úderu reagují pružiny zpětným pohybem a nárazníky účinně tlumí případné vibrace. Tento mechanismus umožňuje uživateli cítit minimální vibrace, což se promítá do většího pohodlí při tréninku.

Pevné zpracování

Pevné zpracování

Materiál je jedním z klíčových prvků, na který bychom si při výběru boxovacího pytle měli dát pozor. Na výrobu volně stojícího vaku jsme použili až 4 vrstvy různých materiálů s různými vlastnostmi, abychom vám poskytli optimální tréninkové podmínky. Výplň boxovacího pytle tvoří odřezky látky, které na rozdíl od volné náplně nezpůsobují deformace, poškození ani vypadávání částic při intenzivním cvičení.

Stabilní základna

Stabilní základna

Volně stojící boxovací pytel stojí na pevném podstavci, který lze naplnit vodou i pískem. Právě vhodné zatížení podstavce o rozměrech 61x61x38 cm zaručuje vyjímečnou stabilitu tašky. Pro zajištění maximální bezpečnosti je základna vybavena až 25 přísavkami, které pevně a bezpečně drží boxovací pytel ve svislé poloze, čímž eliminují riziko převrhnutí nebo sklouznutí produktu během tréninku. Volně stojící boxovací pytle na rozdíl od tradičních modelů:

  • nevyžadují vrtání do stropu nebo zavěšení,
  • můžete s nimi trénovat na různých místech, včetně vysokých budov nebo zahrady,
  • eliminují hluk charakteristický pro řetěz používaný v tradičních boxovacích pytlích.
Bradla se švédskou stěnou HS-1008K
HS Nakládací činkový set Strong 66kg
Sada neoprenových fitness činek 2x3kg
HS Nakládací činkový set Premium 105kg
Trekingové hole Nordend Pro stříbrné
- 25%
Podložka fitness HS-NB015GM červená

Podložka fitness HS-NB015GM červená

328.50 Kč
438.00 Kč

Nejnižší cena: 438.00 Kč

- 10%
Litinová činka kettlebell 16kg

Litinová činka kettlebell 16kg

972.00 Kč
1080.00 Kč

Nejnižší cena: 1080.00 Kč

Lezecký trenažér HS-CM200