Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 0
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 1
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 2
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 3
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 4
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 0
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 1
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 2
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 3
Piłeczka do masażu EPP 80mm poj - 4
Hop-Sport

Masážní míček EPP 80mm černá

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

230.00 Kč

Doprava:

Doprava zdarma

Předpokládaná doba doručení:

Odesíláme do 24h

Barva:

Popis

Účinné zařízení na přesné uvolnění, regeneraci a zpevnění svalů. Doporučuje se pro sportovce, osoby, které vedou sedavý způsob života, ale i pro rehabilitační cvičení. Díky vysoce kvalitnímu materiálu EPP je masážní míček HS-P080MB odolná vůči rozdrcení a zároveň poskytuje správný tlak. Tlak nebo stimulující válcování s míčkem přinese úlevu ztuhlým svalům nebo bolavým svalům ramen, rukou, lýtek nebo hýždích. Díky malé velikosti se míček extrémně snadno přepravuje - snadno se vejde do kabelky nebo batohu, takže si ji můžete vzít kamkoli budete chtít!

Lehká a trvanlivá

Aby byla masáž maximálně efektivní, je důležitý materiál, ze kterého byl míček vyroben. Model HS-P080MB je vyroben z pěnového materiálu EPP, který se nedeformuje působením tlaku, je velmi trvanlivý a zároveň příjemný na dotek. Kromě toho neabsorbuje vodu, snadno se čistí a zaručuje naprostou hygienu a bezpečnost při používání.

None

Účinná automasáž

Míček HS-P080MB se používá na stlačování malých bodů svalstva nebo tzv. rolování ztuhlého svalstva. Pro provedení automasáži zadních částí těla, položte míček na tvrdý povrch a stiskněte nebo přejděte konkrétní svaly. Míček můžete umístit i mezi záda a stěnu. V závislosti na vašich preferencí můžete změnit tlak míčky na těle tak, aby masáž poskytovala příjemný tlak a nezpůsobovala nadměrnou bolest.

None

Boj proti celulitídě

Jedním z nejlepších způsobů, jak vyhrát s celulitidou je kromě fyzické aktivity i masáž těch částí těla, které jsou nejvíce ohroženy celulitidou, jako např. lýtka, stehna a hýždě. Rolování a masáž míčkem HS-P080MB zlepšuje krevní oběh, snižuje množství vody v těle a tím přispívá ke zpevnění pokožky.

Regenerace

Ztuhlé svaly, které jsou výsledkem sezení u počítače nebo nadměrný stres - v každé z těchto situací vám masáž pomocí míčku přinese mnoho výhod. Pomáhá snižovat napětí svalů téměř celého těla, zlepšuje krevní oběh, díky čemuž se budete cítit příjemně. Tento model díky svému průměru (80 mm) poskytne silný a přesný tlak soustředěn na úzkou oblast svalů. Je to vynikající pomůcka pro masáž svalů zad, ramen, předloktí, kyčlí, hýždí, stehen nebo chodidel.

Specifikace:

  • Model: HS-P080MB
  • Barva: černá s modro-červenými tečkami
  • Materiál: pěna EPP
  • Průměr: 80 mm
  • Hmotnost: 15 g
Bradla se švédskou stěnou HS-1008K
- 10%
Běžecký pás HS-900LB Clip

Běžecký pás HS-900LB Clip

9801.00 Kč
10890.00 Kč

Nejnižší cena: 10890.00 Kč

- 10%
Stolní fotbal Corner Černo-červený

Stolní fotbal Corner Černo-červený

4491.00 Kč
4990.00 Kč

Nejnižší cena: 4990.00 Kč

Trenažér Climber HS-450B Dynamic černy