Wałek roller do masażu EVA 33c - 0
Wałek roller do masażu EVA 33c - 1
Wałek roller do masażu EVA 33c - 2
Wałek roller do masażu EVA 33c - 3
Wałek roller do masażu EVA 33c - 4
Wałek roller do masażu EVA 33c - 0
Wałek roller do masażu EVA 33c - 1
Wałek roller do masażu EVA 33c - 2
Wałek roller do masażu EVA 33c - 3
Wałek roller do masażu EVA 33c - 4
Hop-Sport

Masážní válec EVA 33cm červený

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

Barva:

Popis

Efektivní zařízení pro přesné uvolnění celého těla a pro použití při cvičení jógy nebo tréninku crossfit. Bude to zvláště užitečné jako podpora silně napjatých svalů. Je to také vzácný způsob, jak bojovat s celulitidou. Výčnělky v válci HS - A033YG poskytují intenzivní a hlubokou masáž, rozhodně silnější než v případě válečků s hladkým nebo mírně strukturálním povrchem. Z tohoto důvodu je tento model doporučován pro lidi s alespoň průměrnou nebo atletickou stavbou těla. Charakteristickým rysem válce je prázdné jádro, které poskytuje uživateli pohodlnější uchopení než u válce s plným středem.

Svalová regenerace

Válcování pomáhá připravit svaly na fyzické cvičení, snižuje jejich napětí a zlepšuje pružnost, zatímco po intenzivním tréninku pomáhá regeneraci svalů a zmírňuje bolest. Kromě toho, válcování stimuluje krevní oběh, takže tělo je pevnější a štíhlejší. Model HS-A033YG se díky své velikosti a povrchu s výčnělky, poskytujícími hluboký tlak, doporučený pro intenzivní uvolnění celého těla (záda, paže, hýždě, stehna, lýtek atd.).

None

Efektivní automasáž

Výhodou válců je, že vám dávají schopnost uvolnit svaly. Automasáž spočívá v pomalém a přesném válcování vybraných částí těla a tlačení na body, ve kterých cítíte bolest. Pro provádění automasáže zadních částí těla, položte válec na tvrdou podlahu a přitlačte nebo kutálejte konkrétní svaly. Můžete také umístit válec mezi záda a povrch stěny. V závislosti na vašich preferencích můžete změnit tlak válce na těle tak, aby masáž poskytovala příjemný tlak, ale nezpůsobovala nadměrnou bolest.

Vodotěsný materiál

Rollery HS-A033YG jsou vyrobeny z elastické pěny EVA se střední tvrdostí, která je trvanlivá, velmi lehká, ale zároveň poskytuje dostatečný tlak při masáži. Kromě toho pěna neabsorbuje vodu, snadno se čistí, neobsahuje voňavé látky, čímž zajišťuje úplnou hygienu a bezpečnost při používání.

None

Technické specifikace:

 • Model: HS-A033YG
 • Barva: červený
 • Materiál: EVA pěna
 • Délka: 33 cm
 • Průměr: 14 cm
 • Hmotnost: 950 g
Bradla se švédskou stěnou HS-1008K
- 10%
Stolní fotbal Corner Černo-červený

Stolní fotbal Corner Černo-červený

4491.00 Kč
4990.00 Kč

Nejnižší cena: 4990.00 Kč

Trenažér Climber HS-450B Dynamic černy
Hrazda na zeď HS-2004K
Odporová guma 37-109kg - oranžová