Wałek roller do masażu EPE 45cm - 0
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 1
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 2
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 3
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 4
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 5
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 0
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 1
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 2
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 3
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 4
Wałek roller do masażu EPE 45cm - 5
Hop-Sport

Masážní válec EPE 45cm červeno-černý

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

Barva:

Popis

Efektivní zařízení pro přesnou svalovou relaxaci a regeneraci, které si nemůžete nechat ujít ve vašem fitness koutku nebo v domácí posilovně. Jeho hladká struktura vám poskytne jemnou masáž celého těla. Doporučeno pro sportovce, lidi, kteří mají sedavý životní styl a pro každého, kdo se chce postarat o svou fyzičku. Vzhledem k vysoké účinnosti se válce stále více používají jako podpůrný nástroj při rehabilitaci. Masáž válečkem přináší úlevu bolavým a napjatým svalům, zlepšuje jejich pružnost a je účinným způsobem boje proti celulitidě.

Svalová regenerace

Válcování pomáhá připravit svaly na fyzické cvičení, snižuje jejich napětí a zlepšuje pružnost, zatímco po intenzivním tréninku pomáhá regeneraci svalů a zmírňuje bolest. Kromě toho, válcování stimuluje krevní oběh, takže tělo je pevnější a štíhlejší. Model HS-E045YG se vyznačuje střední tvrdostí. Vzhledem ke své velikosti a hladkému povrchu se doporučuje pro šetrné uvolnění celého těla (záda, paže, stehna, lýtek, hýždě atd.).

None

Efektivní automasáž

Výhodou válců je, že vám dávají schopnost uvolnit svaly. Automasáž spočívá v pomalém a přesném válcování vybraných částí těla a tlačení na body, ve kterých cítíte bolest. Pro provádění automasáže zadních částí těla, položte válec na tvrdou podlahu a přitlačte nebo kutálejte konkrétní svaly. Můžete také umístit válec mezi záda a povrch stěny. V závislosti na vašich preferencích můžete změnit tlak válce na těle tak, aby masáž poskytovala příjemný tlak, ale nezpůsobovala nadměrnou bolest.

Vodotěsný materiál

Roller HS-E045YG Hop-Sport je vyroben z vysoce kvalitního pěnového materiálu EPE se střední tvrdostí. EPE pěna je trvanlivá, lehká, ale zároveň poskytuje příslušný tlak během masáže. Kromě toho neabsorbuje vodu, velmi snadno se čistí, neobsahuje vůně, díky čemuž zajišťuje plnou hygienu a bezpečnost při používání.

None

Technické specifikace:

  • Model: HS-E045YG
  • Barva: červeno-černý
  • Materiál: EPE pěna
  • Délka: 45 cm
  • Průměr: 15 cm
  • Hmotnost: 430 g
Boxovací pytel stojící HS-BB180S
Běžecký pás HS-1200LB Soul
Nakládací činkový set Premium 38kg
Masážní koule EPP 100mm jednotlivá
Masážní míček EPP 80mm bílá
Gumový expandér fialový
Podložka fitness HS-NB020GM černá
Magnetický rotoped HS-015H Vox zlatý