V kategorii výrobků: 5
Product filters
Zátěžové náramky 2x0,5kg
Zátěžové náramky 2x1kg
Zátěžové náramky 2x1,5kg
Zátěžové náramky 2x2kg
Zátěžové náramky 2x2,5kg

Zátěžové náramky jsou skvělým doplňkem pro všechny, kteří chtějí posunout svůj trénink na vyšší úroveň. Závaží na ruce a nohy vám pomůže zvýšit intenzitu cvičení a dosáhnout rychlejších výsledků. V naší nabídce najdete široký výběr zátěžových náramků různých hmotností a provedení, od lehkých závaží na zápěstí po těžké zátěže na nohy.

Závaží na ruce a nohy pro efektivnější trénink

Hledáte způsob, jak zefektivnit svůj trénink? Pak jsou zátěžové náramky tím pravým řešením! Tyto šikovné doplňky vám umožní přidat odpor při běžných pohybech a tím zvýšit intenzitu cvičení.

Ať už hledáte lehká závaží na zápěstí pro běžné aktivity nebo těžší závaží na kotníky pro náročnější trénink, či konkrétně závaží na nohy 3 kg a víc, máme pro vás to pravé.

Chcete zlepšit svou sílu? Vytrénovat vytrvalost? Nebo si přejete zpevnit problémové partie? Pak vezte, že závaží na ruce zátěže na nohy vám pomohou dosáhnout vašich cílů rychleji a efektivněji.

Typy zátěžových náramků

Zátěžové náramky se vyrábějí v různých provedeních, aby vyhověly potřebám každého sportovce. Nejběžnějšími typy jsou:

  • Závaží na zápěstí – kompaktní náramky s menší hmotností, ideální pro běžné aktivity a lehčí trénink.
  • Závaží na kotníky – robustnější náramky s vyšší hmotností, vhodné pro intenzivnější trénink a posilování nohou.
  • Závaží na ruce a nohy – univerzální sady náramků, které lze použít na zápěstí i kotníky.

Jak vybrat ty nejlepší zátěžové náramky na ruce i nohy

Při výběru zátěžových náramků je třeba zvážit několik faktorů.

  • Hmotnost – Zvolte hmotnost, která odpovídá vaší úrovni zdatnosti a tréninkovým cílům. Začněte s lehčími závažími a postupně hmotnost navyšujte.
  • Materiál – Upřednostněte odolné a prodyšné materiály, které odvádějí pot a zajišťují pohodlí při cvičení.
  • Zapínání – Vyberte náramky s pevným, bezpečným a snadno nastavitelným zapínáním, které se při pohybu nerozepne a nebude vás omezovat.
  • Velikost – Ujistěte se, že náramky správně sedí na vašich zápěstích nebo kotnících. Příliš volné nebo těsné náramky mohou být nepohodlné a neefektivní.
  • Účel použití – Pro běh je vhodné lehčí závaží na kotníky, zatímco pro posilování můžete zvolit těžší závaží na ruce. Účel použití náramku si tedy předem promyslete.

S těmito tipy na paměti snadno vyberete zátěžové náramky, které vám pomohou dosáhnout vašich tréninkových cílů a posunout váš výkon na vyšší úroveň. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si z široké škály závaží na rucezávaží na nohy a dalších produktů, které vyhoví vašim potřebám a preferencím.

Pro koho jsou zátěžové náramky vhodné?

Zátěžové náramky jsou vhodné pro širokou škálu uživatelů, od začátečníků až po pokročilé sportovce. Bez ohledu na vaši úroveň zdatnosti nebo tréninkové cíle můžete těžit z výhod, které tyto šikovné doplňky nabízejí.

Pro začátečníky je ideální lehčí závaží na zápěstí a závaží na kotníky, které pomohou zvýšit intenzitu aktivit, jako je chůze nebo lehký běh.

Pokročilí sportovci ocení výzvu, kterou představuje těžší zátěž na kotníky nebo závaží na ruce a nohy 5 kg. Tyto náramky jsou skvělé pro intenzivní tréninkové programy, jako je běh na delší vzdálenosti, intervalový trénink nebo posilování.

Zátěžové náramky jsou také vhodné pro sportovce, kteří se zotavují po zranění a chtějí postupně zvyšovat intenzitu tréninku. Lehká závaží na ruce nebo závaží na nohy 1 kg mohou pomoci při rehabilitaci a posilování postižených oblastí, aniž by došlo k přetížení.

Ať už jste rekreační sportovec, který chce zlepšit svou celkovou kondici, nebo elitní atlet usilující o maximální výkon, zátěžové náramky vám pomůžou vašich cílů dosáhnout.