Mata fitness NBR 1,0cm HS-NB010 - 0
Mata fitness NBR 1,0cm HS-NB010 - 0
Hop-Sport
-25%

Podložka fitness HS-NB010GM černá

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

348.00 Kč

261.00 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 348.00 Kč

Doprava:

Doprava od 95.00 Kč

Předpokládaná doba doručení:

Odesíláme do 48 hodin

Barva:

Popis

Tréninková podložka Hop-Sport o tloušťce 1 cm nabízí optimální komfort při dynamickém kondičním tréninku, cvičeních všeobecného rozvoje a intenzivním silovém tréninku. Použití kvalitní NBR pěny zaručuje trvanlivost, odolnost proti oděru a výbornou přilnavost. To znamená, že můžete trénovat pohodlně a bezpečně kdekoli – přesně tak, jak to máte rádi!

Díky délce 190 cm je fitness podložka ideální i pro vyšší lidi nebo pro každého, kdo oceňuje více prostoru a volnosti při tréninku. Výrobek je voděodolný a snadno se čistí. To zlepšuje hygienu při používání tréninkové podložky i při nejintenzivnějších cvičeních. Součástí je popruh pro přenášení, takže podložku můžete snadno přepravovat.

Delší gymnastická podložka - více volnosti při tréninku!

Delší gymnastická podložka - více volnosti při tréninku!

Pokud vám standardní podložky o rozměrech 180 x 60 cm nestačí, ať už kvůli vaší výšce, nebo potřebujete více místa, fitness podložka o rozměrech 190 x 60 cm je skvělou volbou! O 10 cm více prostoru, například pro vykonávání určitých jógových pozic, má zásadní vliv na pohodlí při tréninku. Podložka na cvičení od Hop-Sport je navzdory svým rozměrům lehká a chytrá - váží pouhých 750 gramů! Tloušťka 1 cm poskytuje dostatečnou izolaci podlahy a účinně zabraňuje vzniku oděrek.

Pevný a elastický materiál

Pevný a elastický materiál

NBR – přesněji NBR pěna – je materiál, který je ideální pro výrobu fitness podložek. Vyznačuje se mimořádnou pružností, životností a odolností vůči mechanickému poškození. Gymnastické podložky NBR od Hop-Sport dokonale tlumí nárazy a jsou také extrémně lehké a snadno se čistí. Elasticita pěny NBR znamená, že podložky Hop-Sport mají nízkou tvarovou paměť. To znamená, že fitness podložka se téměř okamžitě vrátí do svého původního tvaru i po dlouhém a intenzivním používání. Důležité je, že gymnastické podložky NBR jsou vhodné i pro alergiky, neboť materiál je na dotek jemný a nedráždí pokožku.

Trénujte bez omezení – kdekoli chcete!

Trénujte bez omezení – kdekoli chcete!

Fitness podložku Hop-Sport si snadno vezmete s sebou na hodiny jógy nebo fitness, do parku nebo na pláž. Nepotřebujete k tomu speciální tašku ani pouzdro. Gymnastická podložka NBR o tloušťce 1 cm je dodávána s popruhem na přenášení, takže si podložku můžete vzít kamkoli s sebou.

Ideální pro kondiční trénink!

Ideální pro kondiční trénink!

Fitness podložka NBR o tloušťce 1 cm je vhodná pro různé typy tréninků. Můžete na ní cvičit jógu a pilates, ale také takzvané cviky s nízkým dopadem, jako jsou planky, záklony a cviky na břicho. Kombinace tloušťky 1 cm a větších rozměrů podložky zajišťuje pohodlí a bezpečnost při každém tréninku. Jedinečná struktura podložky navíc nabízí vynikající přilnavost, což zase umožňuje stabilní držení těla a přesné vykonávání složitých pohybů nebo ásan.

Vyberte si fitness podložku, která vás nebude omezovat! Spolehněte se na Hop Sport!

Sada závaží na činky HS 30kg - SET B
Odporová guma 55-137kg - šedá
Vzpěračská tyč lomená 120 cm (30 mm)
- 20%
​Sada litinových kotoučů 30kg (4x5, 4x2.5)

​Sada litinových kotoučů 30kg (4x5, 4x2.5)

1992.00 Kč
2490.00 Kč

Nejnižší cena: 2490.00 Kč

Magnetický rotoped HS-2090H Aveo Černý
Sada závaží na činky HS 30kg - SET C
- 10%
Hrazda na zeď HS-2004K

Hrazda na zeď HS-2004K

872.10 Kč
969.00 Kč

Nejnižší cena: 969.00 Kč

Švihadlo crossfit HS-P010JR - červené