Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 0
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 1
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 2
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 3
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 4
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 5
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 6
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 7
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 0
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 1
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 2
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 3
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 4
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 5
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 6
Mata puzzle EVA 2cm czarno/czer - 7
Hop-Sport

Podložka puzzle EVA 2cm - 4 ks černo / červená

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

579.00 Kč

12 osob si koupilo

Doprava:

Doprava zdarma

Předpokládaná doba doručení:

Odesíláme do 24h

Barva:

Popis

Podložka puzzle EVA HS-A020PM 2 cm - 4 kusy je všestranný produkt, který zaručuje ochranu podlahy během domácích tréninků a mnoho jiných!

Podložka puzzle je vyrobena z pěny EVA - protiskluzového materiálu, který má tlumící a izolační vlastnosti, díky čemuž je vynikající základnou pro všechny druhy sportovního vybavení jako např: rotopedy, eliptické trenažéry, rotopedy, běžecké pásy a posilovací lavice. Kromě toho může být tato podložka použita na silový trénink, který bude bezpečnější a pohodlnější.

Model HS-A020PM sestává ze 4 částí s okraji. Rozměry podložky po rozložení: 120 x 120 cm.

None

Bezpečnost

Podložka Puzzle Eva může být použita jako vzdělávací podložka. Během používání je stále na svém místě, což z ní činí stabilní povrch na hraní a učení. Může se použít například i učení se chodit. Podložka je dostatečně tvrdá na to, aby podporovala správné držení těla, ale dost měkká na to, aby pády nebyly nebezpečné. Kombinace prvků této podložky je dobrým cvičením pro rozvoj vnímání a koordinace dětí.

None

Zvuková a tepelná izolace

Podložka poskytuje vynikající zvukovou i tepelnou izolaci. Materiál snižuje vibrace způsobené cvičením, potlačuje nežádoucí zvuky a izoluje od chladu v případě nevytápěné místnosti nebo podkladu z keramických obkladaček.

None

Ochrana podlahy

Podložka HS-A020PM díky tloušťce 2 cm poskytuje vynikající ochranu podlah (jako např. Dřevěné parkety nebo keramické dlaždice). Snižuje riziko poškrábání nebo zašpinění podlahy, které může být způsobeno tréninkovým zařízením nebo příslušenstvím na silový trénink. Kromě toho zvyšuje tlumení během tréninku a poskytuje stabilitu zařízení. Účinně snižuje hluk a vibrace, které vznikají během intenzivního tréninku. Podložka puzzle je díky optimálně tvrdému a pružnému materiálu vhodná i pro aerobik, fitness, pilates a jógu. Podložka může být také použita jako základna během karate nebo judo tréninku. Protiskluzový materiál chrání před zraněními.

None

Voděodolná

Na výrobu podložky byla použita vysokokvalitní, lehká a odolná EVA pěna. Její výhodou je voděodolná struktura, která zaručuje, že pěna neabsorbuje vlhkost a pot a je také velmi snadno čistitelná.

None

Jednoduché rozložení

Balení produktu obsahuje čtyři části o rozměrech 60 x 60 cm a 8 okrajů. Spojení jednotlivých částí podložky je velmi snadné a intuitivní. Hrany částí přiléhají přesně k sobě a vytvářejí jeden celek.

Specifikace:

  • Model: HS-A020PM (4 kusy)
  • Barva: černo / červená
  • Tloušťka: 2 cm
  • Celkový rozměr: 120 x 120 cm
  • Počet kusů: 4
  • Velikost 1 kusu: 60 x 60 cm
  • Počet okrajů: 8
Novinky
Sada šestihranných fitness činek 2x1kg
Hrazda na zeď HS-2004K
Běžecký pás HS-1200LB Soul
Ochranná podložka PVC 0,6cm 120x60cm
Oválný posilovač rukou 13,6 kg
Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-065IC Delta