Wałek roller do masażu EVA 45cm - 0
Wałek roller do masażu EVA 45cm - 1
Wałek roller do masażu EVA 45cm - 2
Wałek roller do masażu EVA 45cm - 3
Wałek roller do masażu EVA 45cm - 0
Wałek roller do masażu EVA 45cm - 1
Wałek roller do masażu EVA 45cm - 2
Wałek roller do masażu EVA 45cm - 3
Hop-Sport

Masážní válec EVA 45cm šedý

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

Barva:

Popis

Účinné zařízení pro precizní relaxaci a regeneraci svalů, které je vyrobeno z vysoce kvalitní EVA pěny. Doporučuje se pro cvičení jógy a crossfitu. Masážní válec (nazývaný i roller) přináší úlevu od bolestivých a napjatých svalů, zlepšuje jejich pružnost a je účinným způsobem v boji proti celulitidě. Masážní válec s výstupky HS - A045YG zaručuje intenzivnější masáž jako v případě masážních válců s hladkým povrchem. Z tohoto důvodu je doporučen pro lidi s minimální průměrnou nebo atletickou postavou. Tento model má prázdné jádro, které zaručuje mnohem lepší uchopení jako v případě plných masážních válců.

None

Uvolnění svalů

Stimulována masáž těla pomocí masážního válce přináší mnoho výhod - pomáhá připravit svaly na fyzickou zátěž, přináší uvolnění po intenzivním tréninku, snižuje napětí a zlepšuje krevní oběh. Masážní válec HS - A045YG se kvůli své velikosti a povrchu s výpustky doporučuje zejména pro intenzivně uvolnění celého těla a hlavně pro části jako například: záda, ramena, stehna atd.

None

Účinná automasáž

Výhodou masážních válců je to, že vám dávají příležitost k tomu, abyste sami uvolnili své svaly. Automasáž spočívá v pomalém a precizním masírování vybraných částí těla a přitlačován na body, ve kterých pociťujete bolest. Pro provedení automasáži zadních částí těla, položte válec na tvrdý povrch a stiskněte nebo přejděte konkrétní svaly. Válec lze umístit i mezi záda a stěnu. V závislosti na vašich preferencí můžete změnit tlak válců na těle tak, aby masáž poskytovala příjemný tlak, ale nezpůsobovala nadměrnou bolest.

None

Voděodolný materiál

Masážní válce Hop-Sport HS - A045YG jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pěnového materiálu EVA o střední tvrdosti. Materiál EVA je mimořádně trvanlivý, velmi lehký, ale zároveň poskytuje přiměřený tlak během masáže. Kromě toho EVA pěna neabsorbuje vodu, snadno se čistí, neobsahuje vonné látky, čímž zajišťuje naprostou hygienu a bezpečnost při používání.

Technické údaje:

  • Model: HS-A045YG
  • Barva: šedá
  • Materiál: EVA pěna
  • Délka: 45 cm
  • Průměr: 14 cm
  • Hmotnost: 1250 g
Stacionární bradla s hrazdou HS-2012K
Stacionární bradla s hrazdou HS-1012K
- 10%
Magnetický Rotoped HS-2050H Sonic Modrý

Magnetický Rotoped HS-2050H Sonic Modrý

3771.00 Kč
4190.00 Kč

Nejnižší cena: 4190.00 Kč

Zátěžové náramky 2x1kg
- 10%
Eliptický trenažér HS-2050C Cosmo červený

Eliptický trenažér HS-2050C Cosmo červený

4131.00 Kč
4590.00 Kč

Nejnižší cena: 4590.00 Kč

Podložka fitness TPE 0,6cm - červená
Trekingové hole Nordend Stříbrné
Ložiskové švihadlo