Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Popis

Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-075IC Fusion model 2018 je vysoce kvalitní vybavení pro spinning doma. Rotoped je vybaven držákem tabletu s funkcí Bluetooth, který umožňuje interaktivní trénink s iConsole+ training a držákem na láhev.

Model Fusion 2018 se vyznačuje moderním designem a pevnou konstrukcí z ocelových profilů. Díky mechanické odolnosti se svorkou přímo na setrvačníku o hmotnosti 24 kg, umožňuje generovat maximální odpor, až do úplného zastavení kola. Pohodlí používání zařízení zajišťují řídítka a sedadlo, svisle a vodorovně nastavitelné. Díky dotykovým senzorům na rukojetích řídítek, můžete během tréninku rychle měřit pulz. Pedály SPD s pojistnými pásy, nouzová brzda a vyrovnávací nohy, zabudované do zadního stabilizátoru, zajišťují bezpečnost při cvičení.

Cyklotrenažér Fusion vám pomůže snížit množství tělesného tuku, zvýšit odolnost vůči stresu, zlepšit výkonnost těla a hubnutí svalů stehen a lýt. To bude mít pozitivní vliv na rozvoj kardiorespirační kondice. Pomůže také v boji proti celulitidě.

Sledujte novinky a použijte bezplatnou aplikaci iConsole + training. Umístěte svůj tablet nebo smartphone na speciální podložku a připojte se přes Bluetooth k aplikaci. Aplikace umožňuje personalizovat trénink a používání dalších tréninkových programů. Umožňuje také prezentovat dosažené výsledky na sociálních sítích.

Poznámka: Tablet a láhev, uvedené na obrázcích, nejsou součástí vybavení.

Řídítka s vertikálním a horizontálním nastavením

Řídítka s vertikálním a horizontálním nastavením

Multifunkční, potažená měkkou, protiskluzovou pěnou, nastavitelná řídítka s podpěrami vám umožní ještě pohodlnější trénink, plně přizpůsobený vaší postavě. Ergonomický tvar volantu umožňuje mnoho typů rukojetí, což je zvláště důležité pro spinning.

Sedadlo s vertikálním a horizontálním nastavením

Pohodlné, určené pro spinningový trénink sedadlo Selle Royal můžete přesně nastavit svisle i vodorovně. Na tomto zařízení mohou šlapat lidí jak nízké, tak i vysoké, což zajišťuje efektivní domácí trénink.

Sedadlo s vertikálním a horizontálním  nastavením
Transportní válečky

Transportní válečky

Po tréninku se nemusíte obávat, že váš salon bude stále vypadat jako posilovna. Díky funkčním transportním válečkům, zabudovaným do zadního stabilizátoru, můžete snadno přemístit rotoped na jiné místo.

Dotykové senzory pulzu

Změřte si svůj puls citlivými dotykovými senzory, umístěnými v řídítkách! Jediné, co musíte udělat, je opřít o ně dlaně během tréninku a zkontrolovat tepovou frekvenci, a výsledek se zobrazí na displeji. Ať se jedná o spalování tuků nebo zlepšení vytrvalosti - optimální tep vám vždy pomůže efektivněji dosáhnout požadovaných výsledků.

Dotykové senzory pulzu
Nouzová brzda

Nouzová brzda

S modelem HS-075IC Fusion 2018 bezpečně šlapete! Rotoped je vybaven nouzovou brzdou, která je při ruce - těsně pod řídítky. Díky tomuto umístění, můžete rychle ukončit cvičení, kdykoli to budete potřebovat.

Rozšířit popis
Skrýt popis

Tréninky

Recenze (4)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites