Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Třídit: Výchozí nastavení
Litinový kotouč na činky 20 kg
Litinový kotouč20kg
(7)
1 690,00 Kč

Hop-Sport Vám nabízí vysoce kvalitní plastové a litinové závaží. Litinové závaží se vyznačují vysokou trvanlivostí materiálů, menšími rozměry, které zabírají méně místa. Nicméně, nemají ochrannou vrstvu a měli byste být při jejich používání opatrnější, aby nedošlo k náhodnému poškrábání povrchu. Plastové závaží jsou méně odolné než litinové. Vyznačují se většími rozměry, ale jsou mnohem pohodlnější a bezpečnější - například nepoškodí podlahu, pokud spadnou. V nabídce Hop - Sport najdete závaží různých hmotností a průměry, které dokonale sedí na tyče.

Nejprve musíte odpovědět na otázku - co je pro mě nejdůležitější? Trvalost, vyšší kvalita,a zároveň i vyšší cena? Pokud je odpověd’  „ano” - vyberte si litinové závaží. V tomto případě olympijské závaží jsou nejkvalitnější. Jsou vyrobeny z litiny a jsou pokryty tlustou vrstvou odolné gumy. Guma chrání zařízení a podlahu během pádu a také od hlasitého zvuku. Olympijské závaží v Hop Sport jsou pokryty pružnou, protiskluzovou gumou bez nepříjemného zápachu a poskytují silné a bezpečné uchopení.

Pro osoby, kteří právě začínají silový trénink, a těch, kteří používají závaží ve svých cvičeních jen příležitostně, doporučujeme plastové kotouče. Ony poskytují bezpečný výcvik za nižší cenu. V průběhu času, pokud budete chtít, aby váš silový trénink byl profesionálnější a intenzivnější, můžete koupit nebo vyměnit plastové závaží, které jsou vyrobené z litiny. Podívejte se na závaží v našem obchodě a vyberte ty nejlepší, které vyhovují Vašim potřebám.

Oblíbené