Zimní slevy -150 KČ pri nákupu za min. 3000 KČ se slevovým kódem ZIMA22 Prohlédněte si
Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Eliptické trenažéry

Na eliptickém trenažéru můžete efektivně a bezpečně trénovat aniž jste vyšli z domu. Toto fantastické zařízení zahrnuje vlastnosti stepperu, běžeckého pásu a rotopedu bez zatížení Vašich kloubů. Cvičením na eliptickém trenažéru pracujete téměř nad všemi svaly, díky čemuž budete rychle spalovat přebytečné kalorie. Vyberte si model podle Vašich potřeb, upravte si tréninkový program a sílu systému odporu. Multifunkční počítač, který je nainstalován ve většině trenažérů bude monitorovat puls a průběh Vašeho tréninku. Transportní kolečka umožňují bez většího úsilí přesunout zařízení. Trénujte spolu s Hop - Sportem!

Mnoho lidí se ptá, zda by bylo lepší koupit rotoped nebo eliptický trenažér. Rotoped je vždy velmi populární, ale v poslední době více lidí začalo oceňovat velké výhody eliptického trenažéru. Bez něj si lidé často nedokáží představit domácí trénink. Proč? - Rotoped je ideální pro začínající fyzické cvičení. Nezatěžuje klouby, díky němu můžeme rychle zhubnout. Zlepšuje celkový stav celého organismu.

Při cvičení na rotopedu především modelujeme nohy a zadek, zatímco každý typ eliptického trenažéru - magnetického nebo elektromagnetického, Vám umožňuje dosáhnout štíhlé a pevné celé tělo. Během cvičení na eliptickém trenažéru intenzivně pracují ruce, záda, břišní svaly, nohy a zadek. Je to skvělý způsob, jak bojovat s "pneumatikami" na břiše a také s celulitidou. V naší nabídce najdete moderní magnetické a elektromagnetické eliptické trenažéry. Rozdíl mezi nimi je takový, že se liší systémem odporu. Magnetické eliptické trenažéry mají systém magnetického odporu, který je založen na zachování správné vzdálenosti mezi setrvačníkem a magnetem. Při magnetických eliptických trenažérech s manuálním ovládáním řídíme vzdáleností pomocí knoflíku. U zařízení s elektrickou regulací, počítač nebo aplikace vysílá signál do řídicího mechanismu magnetu.

U elektronických eliptických trenažérech se namísto magnetů používají elektromagnety, které jsou řízeny elektronicky. Tento typ systému je vhodný pro lidi, kteří hledají větší pohodlí při cvičení, protože umožňuje přesnější nastavení stupni odolnosti bez jakéhokoliv omezení plynulosti tréninku. Neovlivňuje to cenu. Magnetický eliptický trenažér je určitě levnější a jeho funkce budou dostačující pro fitness nadšence. Elektromagnetický eliptický trenažér se vyznačuje vyšší cenou, ale poskytuje mnohem pohodlnější trénink. Doporučuje se hlavně pro profesionály a lidi, kteří plánují intenzivní tréninky.

Podívejte se na eliptické trenažéry značky Hop - Sport a vyberte si ten nejlepší model jen pro Vás!

Více Schovat

Favorites