Oficiální obchod
0
Celková cena: 0

Fotbálky

Třídit: Výchozí nastavení
Stolní fotbal Sector Černo-modrý
Stolní fotbalSectorČerno-modrý
(4)
3 476,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 4 090,00 Kč
Ušetříte 15%
Fotbálek Arena- One
Stolní fotbalArena - One
(9)
3 816,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 4 490,00 Kč
Ušetříte 15%
Stolní fotbal Sector Černo-bílý
Stolní fotbalSectorČerno-bílý
(4)
3 986,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 4 690,00 Kč
Ušetříte 15%
Fotbálek  Evolution - One
Stolní fotbalEvolution OneModrý
(7)
7 556,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 8 890,00 Kč
Ušetříte 15%
Fotbálek Evolution Černo - červený
Stolní fotbalEvolutionČerno-červený
(8)
7 556,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 8 890,00 Kč
Ušetříte 15%
Stolní fotbal Ultra Černobílý
Stolní fotbalUltraČerno-bílý
(2)
7 905,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 9 300,00 Kč
Ušetříte 15%
Stolní fotbal Ultra - Černý
Stolní fotbalUltraČerný
(2)
7 905,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 9 300,00 Kč
Ušetříte 15%
Stolní fotbal Attack
Stolní fotbalAttackČerný
(2)
9 681,00 Kč
Poslední nejnižší cena: 11 390,00 Kč
Ušetříte 15%

Objevte radost ze hry, která spojuje generace! Stolní fotbal je zábavný, interaktivní a časem prověřený způsob, jak přinést do vašeho domova nebo kanceláře vzrušení a soutěživost. S naší širokou nabídkou fotbálků od dětských po profesionální verze je snadné najít ten pravý stolní fotbálek pro každou příležitost.

Co je stolní fotbal?

Připravte se na akci! Stolní fotbálek, známý také jako foosball, je klasická dynamická a napínavá hra simulující skutečný fotbal. Pomocí rotujících tyčí s připevněnými figurkami fotbalistů manévrujete míček po hřišti a snažíte se skórovat proti soupeři. 

Je to skvělý způsob, jak procvičit reflexy a strategické myšlení, a to vše ve znamení sportovního ducha.

Různorodost stolních fotbalů

Fotbálky se mohou zdát na první pohled jednoduché, ale skrývají v sobě široké spektrum různých typů a modelů, které vyhovují různým potřebám a preferencím. Ať už hledáte základní model pro občasné hraní nebo vysoce kvalitní stůl pro turnajové zápasy, v našem e-shopu si určitě vyberete.

Klasické stoly pro domácí zábavu jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří si chtějí občas zahrát s přáteli. Jsou cenově dostupné a snadno se vměstnají do menších prostor.

Pro seriózní hráče stolního fotbalu, kteří hledají nejlepší herní zážitek, jsou určeny profesionální a turnajové stoly. Tyto stoly jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje vynikající stabilitu a přesnost hry.

A pokud hledáte stůl, který můžete používat venku, outdoorové stoly jsou tou správnou volbou. Odolávají povětrnostním podmínkám a jsou často vyrobené z voděodolných nebo antikorozních materiálů.

Pro mladší hráče a rodiny s dětmi je vhodný dětský stolní fotbal. Menší rozměry, bezpečnost a snadná použitelnost pro děti jsou pro něj typické.

Jak vybrat nejlepší stolní fotbal

Abyste zvolili ideální stůl, je potřeba zvážit několik důležitých faktorů, jako je velikost prostoru, kvalita a cena. 

V první řadě záleží na vašich potřebách, preferencích a prostoru, který máte k dispozici. Stolní fotbal vyžaduje nejen místo pro samotný stůl, ale také dostatek prostoru okolo pro pohodlné hraní. Ale ani tak pro stolní fotbal malý prostor není překážkou.

Menší rozměry, nižší výška – takový stolní fotbal pro děti je ideální. Dospělí a pokročilí hráči pak ocení robustnější a těžší stoly, které zaručují stabilitu i při energické hře.

Všimněte si, že některé stoly také mají nastavitelné nohy umožňující jeho vyrovnání i na nerovném povrchu, integrovaná počítadla skóre nebo voděodolné povrchy pro venkovní použití. Tyto speciální funkce umožňují kvalitní a ničím nerušenou hru.

Zvažte, kolik jste ochotní investovat do stolního fotbalu. Přestože jsou dražší stoly často kvalitnější a odolnější, existují i cenově dostupnější modely. 

I když se to může zdát jako lákavá nabídka, pro váš stolní fotbal bazar nehledejte. Kupte si raději nový, kde máte plnou záruku a neřešíte žádná poškození z předešlého používání. Pokud však jinou možnost nemáte, vyberte pro svůj stolní fotbálek bazar, který je spolehlivý a zaručuje, že vám prodá kvalitní, plně funkční nepoškozený kousek, který si zamilujete.

Stolní fotbal: Zábava pro všechny 

Je fotbálek stolní sport pro všechny? Ano! Jde o ideální aktivitu pro rodinné večery, přátelská shledání nebo dokonce teambuildingovou akci v práci. Tato hra nezná věkové hranice a je zárukou skvěle stráveného času pro všechny účastníky.

Každý stůl v našem sortimentu je navržen tak, aby poskytoval maximální zábavu a byl odolný vůči opotřebení. Zvolte si model, který nejlépe odpovídá vašemu stylu a připravte se na nezapomenutelné momenty plné radosti a zdravé soutěživosti.

Oblíbené