V kategorii výrobků: 10
Product filters
Stolní fotbal Sector Černo-modrý
Fotbálek Arena- One
Stolní fotbal Sector Černo-bílý
Stolní fotbal Corner Černo-červený
Stolní fotbal Corner Černo-zlatý
Fotbálek  Evolution - One
Stolní fotbal Ultra Černobílý
Stolní fotbal Ultra - Černý
Stolní fotbal Attack

Co je stolní fotbal?

Připravte se na akci! Stolní fotbálek, známý také jako foosball, je klasická dynamická a napínavá hra simulující skutečný fotbal. Pomocí rotujících tyčí s připevněnými figurkami fotbalistů manévrujete míček po hřišti a snažíte se skórovat proti soupeři. 

Je to skvělý způsob, jak procvičit reflexy a strategické myšlení, a to vše ve znamení sportovního ducha.

Různorodost stolních fotbalů

Fotbálky se mohou zdát na první pohled jednoduché, ale skrývají v sobě široké spektrum různých typů a modelů, které vyhovují různým potřebám a preferencím. Ať už hledáte základní model pro občasné hraní nebo vysoce kvalitní stůl pro turnajové zápasy, v našem e-shopu si určitě vyberete.

Klasické stoly pro domácí zábavu jsou ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří si chtějí občas zahrát s přáteli. Jsou cenově dostupné a snadno se vměstnají do menších prostor.

Pro seriózní hráče stolního fotbalu, kteří hledají nejlepší herní zážitek, jsou určeny profesionální a turnajové stoly. Tyto stoly jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje vynikající stabilitu a přesnost hry.

A pokud hledáte stůl, který můžete používat venku, outdoorové stoly jsou tou správnou volbou. Odolávají povětrnostním podmínkám a jsou často vyrobené z voděodolných nebo antikorozních materiálů.

Pro mladší hráče a rodiny s dětmi je vhodný dětský stolní fotbal. Menší rozměry, bezpečnost a snadná použitelnost pro děti jsou pro něj typické.

Jak vybrat nejlepší stolní fotbal

Abyste zvolili ideální stůl, je potřeba zvážit několik důležitých faktorů, jako je velikost prostoru, kvalita a cena. 

V první řadě záleží na vašich potřebách, preferencích a prostoru, který máte k dispozici. Stolní fotbal vyžaduje nejen místo pro samotný stůl, ale také dostatek prostoru okolo pro pohodlné hraní. Ale ani tak pro stolní fotbal malý prostor není překážkou.

Menší rozměry, nižší výška – takový stolní fotbal pro děti je ideální. Dospělí a pokročilí hráči pak ocení robustnější a těžší stoly, které zaručují stabilitu i při energické hře.

Všimněte si, že některé stoly také mají nastavitelné nohy umožňující jeho vyrovnání i na nerovném povrchu, integrovaná počítadla skóre nebo voděodolné povrchy pro venkovní použití. Tyto speciální funkce umožňují kvalitní a ničím nerušenou hru.

Zvažte, kolik jste ochotní investovat do stolního fotbalu. Přestože jsou dražší stoly často kvalitnější a odolnější, existují i cenově dostupnější modely. 

I když se to může zdát jako lákavá nabídka, pro váš stolní fotbal bazar nehledejte. Kupte si raději nový, kde máte plnou záruku a neřešíte žádná poškození z předešlého používání. Pokud však jinou možnost nemáte, vyberte pro svůj stolní fotbálek bazar, který je spolehlivý a zaručuje, že vám prodá kvalitní, plně funkční nepoškozený kousek, který si zamilujete.

Stolní fotbal: Zábava pro všechny 

Je fotbálek stolní sport pro všechny? Ano! Jde o ideální aktivitu pro rodinné večery, přátelská shledání nebo dokonce teambuildingovou akci v práci. Tato hra nezná věkové hranice a je zárukou skvěle stráveného času pro všechny účastníky.

Každý stůl v našem sortimentu je navržen tak, aby poskytoval maximální zábavu a byl odolný vůči opotřebení. Zvolte si model, který nejlépe odpovídá vašemu stylu a připravte se na nezapomenutelné momenty plné radosti a zdravé soutěživosti.