Oficiální obchod
0
Celkový: 0
52990

CyklotrenažérHS-055IC Echočervený

10 290,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Cyklotrenažér HS-055IC Echo je vysoce kvalitní zařízení pro spinningové tréninky v domácím prostředí. Pozitivně ovlivní rozvoj kardiovaskulární a respirační kondice posílením celého těla. Cyklistický trenažér se vyznačuje moderním designem, precizním a pevným zpracováním. Systém řetězového pohonu v kombinaci s mechanickým brzdným systémem, který je založen na 18-kilogramové zátěžovém kole zajišťuje bezproblémový chod zařízení. Pohodlí během tréninku zaručuje nastavitelné sedadlo a vícepolohový volant. Pevný ocelový profil, protiskluzové pedály s blokovacími popruhy a špičkami a také bezpečnostní brzda zvyšují bezpečnost během tréninku. Cyklotrenažér má i vyrovnávací nožičky, které poskytují dostatečnou stabilitu během jízdy.

Cyklotrenažéry jsou ideální volbou pro domácí trénink!

None

Multifunkční tréninkový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte výsledky! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, ktorou sa pohybujete, prejdenú vzdialenosť, čas tréningu, počet spálených kalórií, srdcovú frekvenciu (meranú bezdrôtovým telemetrickým pásom HS-P095PR kompatibilným so zariadením) a počet otáčok za minútu. Vďaka funkcii SCAN sa navyše cyklicky zobrazujú jednotlivé parametre - je to veľká výhoda, pretože máte svoj výcvik plne pod kontrolou bez toho, aby ste museli zastaviť.

None

Nastavitelný volant

Multifunkční volant s vertikálním, ale i horizontálním nastavením, který je potažen měkkou, protiskluzovou pěnou poskytuje ještě pohodlnější trénink, plně přizpůsoben vaší postavě. Ergonomický tvar volantu umožňuje širokou škálu jeho uchopení, což je zvláště důležité při spinningu.

None

Nastavitelné sedadlo

Pohodlné sedadlo je přizpůsobené k potřebám během spinningu. Díky možnosti přesného nastavení sedadla vertikálně, ale i horizontálně, máte možnost snadného nastavení podle své výšky a individuálních preferencí. Díky tomu mohou na tomto zařízení trénovat vysoké, ale i nízké osoby a užít si pohodlný, domácí trénink.

None

Transportní kolečka

Po tréninku se nemusíte obávat, že Vaše obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Transportní kolečka zajišťují úplnou mobilitu tohoto zařízení. Díky transportním kolečkům můžete své zařízení bez problémů přesunout na jiné místo.

None

Bezpečnostní brzda

Trénujte bezpečně s modelem HS-055IC Echo! Cyklotrenažér je vybaven bezpečnostní brzdou, kterou máte na dosah ruky- hned pod řídítky. Díky bezpečnostní brzdě můžete zastavit trénink kdykoli to budete potřebovat.

None

Vyrovnávací patky

Vyrovnávací patky, které jsou umístěny v předním i zadním stabilizátoru umožňují vyrovnání polohy zařízení i na nerovném povrchu.

None

Systém magnetické zátěže

Cyklotrenažér Echo zahrnuje 18 kg setrvačník. Díky němu zařízení pracuje velmi tiše. I během intenzivního tréninku můžete poslouchat oblíbenou hudbu nebo dívat film - pod displejem se nachází držák telefonu nebo tabletu. Bezpečnost zde poskytuje volnoběh - když náhle přestanete šlapat, setrvačník se bude i nadále točit "v neutrálu", dokud zpomalí a nakonec nezastaví. Díky tomu se budete cítit jako na tradičním kole a zároveň se vyhnete zraněním, protože brzdění není náhle.

Technické údaje:

 • Výrobce: Hop-Sport
 • Účel: na domácí použití
 • Návod k použití: ano
 • 18 kg setrvačník
 • Rozměry: délka 122 cm / šířka 50,5 cm / výška 109 cm
 • Minimální a maximální vzdálenost pedálu od sedáku: 78 cm - 96 cm
 • Minimální a maximální výška sedla od země: 86 cm - 103 cm
 • vyrovnávací nožičky
 • Max. hmotnost uživatele: 135 kg
 • Tréninkový počítač: ano; SCAN, Rychlost, RPM (otáčky za minutu), Čas, Vzdálenost, Kalorie, Puls
 • Držák na lahev: ano (Pozor! Láhev uvedená na fotografiích není součástí výbavy)
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (2)

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites