Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
52990

CyklotrenažérHS-055IC Echočervený

10 290,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Cyklotrenažér HS-055IC Echo je vysoce kvalitní zařízení pro spinningové tréninky v domácím prostředí. Pozitivně ovlivní rozvoj kardiovaskulární a respirační kondice posílením celého těla. Cyklistický trenažér se vyznačuje moderním designem, precizním a pevným zpracováním. Systém řetězového pohonu v kombinaci s mechanickým brzdným systémem, který je založen na 18-kilogramové zátěžovém kole zajišťuje bezproblémový chod zařízení. Pohodlí během tréninku zaručuje nastavitelné sedadlo a vícepolohový volant. Pevný ocelový profil, protiskluzové pedály s blokovacími popruhy a špičkami a také bezpečnostní brzda zvyšují bezpečnost během tréninku. Cyklotrenažér má i vyrovnávací nožičky, které poskytují dostatečnou stabilitu během jízdy.

Cyklotrenažéry jsou ideální volbou pro domácí trénink!

počítač

Multifunkční tréninkový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte výsledky! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, ktorou sa pohybujete, prejdenú vzdialenosť, čas tréningu, počet spálených kalórií, srdcovú frekvenciu (meranú bezdrôtovým telemetrickým pásom HS-P095PR kompatibilným so zariadením) a počet otáčok za minútu. Vďaka funkcii SCAN sa navyše cyklicky zobrazujú jednotlivé parametre - je to veľká výhoda, pretože máte svoj výcvik plne pod kontrolou bez toho, aby ste museli zastaviť.

nastavení

Rozsah nastavení

Přesvědčte se sami, jak dokonale se cyklotrenažér přizpůsobí vašemu tělu. Vertikální a horizontální nastavitelné sedátko a volant umožňují nastavit stroj tak, aby na něm mohl cvičit každý. Kromě toho je tréninkový ergometr vybaven profilovanými předloktími Elbow Tray. Jsou umístěny na volantu a zvyšují komfort jízdy v nízkých polohách při opření o volant.

volnobeh

Volnoběh pro vaši bezpečnost

Když přestanete pedálovat, váš cyklotrenažér spustí tzv. cyklotrenažér. volnoběh, imitující jízdu z kopce. Setrvačník se bude krátce otáčet, dokud se nezastaví. Nemusíte použít nouzovou brzdu jako u jiných modelů. Jemně zpomalíte iv případě extrémně intenzivního tréninku nebo nečekané přestávky ve cvičení.

Pohodlí

Pohodlí při každodenním tréninku

Pohodlně se usaďte a trénujte každý den s úžasnými funkčními doplňky. Mezi nimi:

 • profilované a ergonomické sedátko s možností nastavení,
 • pedály s bezpečnostními popruhy ve formě košíčků, které zabraňují sklouznutí nohou i při intenzivním cvičení,
 • praktický držák na láhev pro uložení vašeho oblíbeného nápoje.
přemisťování

Rychlé a bezproblémové přemisťování

Umístěte ho kamkoli chcete a trénujte, jak jen chcete! Pohodlná transportní kolečka vám pomohou přesunout zařízení na ideální místo ke cvičení. Pomocí vyrovnávacích nožiček můžete zařízení umístit stabilně i na nerovný povrch a zároveň chránit podlahu před poškozením.

Technické údaje:

 • Výrobce: Hop-Sport
 • Účel: na domácí použití
 • Návod k použití: ano
 • 18 kg setrvačník
 • Rozměry: délka 122 cm / šířka 50,5 cm / výška 109 cm
 • Minimální a maximální vzdálenost pedálu od sedáku: 78 cm - 96 cm
 • Minimální a maximální výška sedla od země: 86 cm - 103 cm
 • vyrovnávací nožičky
 • Max. hmotnost uživatele: 135 kg
 • Tréninkový počítač: ano; SCAN, Rychlost, RPM (otáčky za minutu), Čas, Vzdálenost, Kalorie, Puls
 • Držák na lahev: ano (Pozor! Láhev uvedená na fotografiích není součástí výbavy)
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (2)

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené