Z nebe padá sníh a akce na Mikuláše! -15 % na vybrané produkty Prohlédněte si
Oficiální obchod
0
Celková cena: 0

Podpěry na kliky

Sorting: Výchozí nastavení
Úchopy na kliky - černé

Úchopy na klikyčerné

(2)
203,00 Kč 239,00 Kč
Ušetříte 15%
Úchopy na kliky - šedé

Úchopy na klikyšedé

(2)
203,00 Kč 239,00 Kč
Ušetříte 15%
Úchopy na kliky žluté

Úchopy na klikyžluté

(7)
248,00 Kč 292,00 Kč
Ušetříte 15%

Podpěry na kliky

Pro koho jsou určeny úchopy nebo i jinak nazývané podpěry na kliky? Pro každého. Úchopy na kliky jsou skvělým řešením pro lidi, kteří hledají příslušenství pro domácí tréninky, které nezabírá mnoho místa. Kliky jsou jedním z nejoblíbenějších cviků na horní část těla a dají se provádět různými způsoby. Existují klasické kliky, široké, s rukama od sebe těsně rozmístěnými, s rukama ve výšce boků nebo hlavy a mnoho dalších.

Technika provádění kliků je mimořádně důležitá pro to, aby svaly správně pracovali a aby byl trénink účinný. V tomto úchopy na kliky velmi nápomocné. Jak správně cvičit s úchopy na kliky? Pomocí úchopů můžete provádět hlubší kliky, které podporují intenzivnější práci svalů.
Jak jsou vyrobeny úchopy na kliky? V Hop-Sport najdete úchopy, které jsou vyrobeny z kovu, ale v naší nabídce rovněž naleznete také plastové modely s protiskluzovými základnami a pěnovými držadly. Další výhodou úchopů Hop-Sport je možnost jejich složení, což usnadňuje jejich přepravu a skladování. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si model úchopů, který pro vás bude tím pravým!

Více Schovat

Favorites