Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
47193

CyklotrenažérHS-065IC Delta

11 990,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Cyklotrenažér HS-065IC Delta je vysoce kvalitní zařízení pro domácí trénink. Vyznačuje se moderním designem a solidním provedením ocelových profilů. Díky použití mechanického odporu s tlakem přímo na zátěžové kolo o hmotnosti 20 kg umožňuje generování maximální zátěže až do úplného zastavení kola. Komfort používání zařízení zajišťuje vertikální a horizontální nastavitelný volant a sedadlo. Díky dotykovým senzorům umístěným na držadlech řidítek můžete během tréninku rychle změřit svůj puls. Protiskluzové pedály s blokovacími popruhy, nouzovou brzdou a nivelační nožičky, zabudované v zadním stabilizátoru, zajišťují bezpečnost během cvičení. Cyklikstický trenažér Vám pomůže snížit tělesný tuk, zvýšit odolnost vůči stresu a zlepšit celkovou kondici. Bude to mít pozitivní vliv na rozvoj kardiopulmonální činnosti. Zařízení pomáhá i v boji proti celulitidě.

Cyklotrenažéry jsou ideální volbou pro domácí trénink!

None

Multifunkční tréninkový počíťač

Při cvičení na cyklotrenažéru HS-065IC Delta si můžete snadno přizpůsobit nastavení tréninku dle Vašich cílů a úrovně fyzické zdatnosti. Počítač zobrazuje parametry jako: rychlost, vzdálenost, čas tréninku, spálené kalorie, puls, RPM (otáčky za minutu). Nabízí také přednastavené tréninkové programy. Navíc díky stojanu na tablet nebo telefonické zařízení můžete během tréninku sledovat film nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu.

None

Nastavitelný volant

Nastavitelný volant, který je pokryt měkkou a protiskluzovou pěnovkou Vám poskytují ještě pohodlnější trénink. Ergonomický tvar volantu Vám zaručuje několik druhů uchopení, což je zvláště důležité při spinningu.

None

Nastavení sedadla

Pohodlí během tréninku je základem! Díky možnosti přesného nastavení sedadla vertikálně, ale i horizontálně, máte možnost snadného nastavení podle své výšky a individuálních preferencí. Díky tomu mohou na tomto zařízení trénovat vysoké, ale i nízké osoby a užít si pohodlný, domácí trénink.

None

Transportní kolečka

Po tréninku se nemusíte obávat, že Vaše obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Transportní kolečka zajišťují úplnou mobilitu tohoto zařízení. Díky transportním kolečkům můžete své zařízení bez problémů přesunout na jiné místo.

None

Nouzová brzda

S modelem HS-065IC Delta trénujete bezpečně! Cyklotrenažér je vybaven nouzovou brzdou, kterou máte na dosah ruky. Díky praktickému umístění brzdy (pod řídítky volantu) můžete svůj trénink kdykoliv ukončit.

None

Snímače pulsu

Na rukojetích volantu jsou snímače pulsu. Jak fungují? Stačí si na ně během tréninku opřít ruce a výsledek měření se zobrazí na displeji. Vaším cílem je spalování tuku, zlepšení kondice, posílení vytrvalosti? Udržování optimální tepové frekvence vám vždy pomůže efektivněji dosáhnout očekávaných výsledků.

None

Telemetrický pás

Telemetrický hrudní pás Hop-Sport vám umožní přesně sledovat vaši srdeční frekvenci při cvičení na cyklotrenažéru Delta. Telemetrický pás funguje ve spojení s bezplatnou aplikací pro mobilní zařízení. Výsledky měření srdečního tepu se zobrazují na displeji. Telemetrický pás je dobrou volbou pro začínající sportovce, kteří začínají trénovat v zónách tepové frekvence. Pás si můžete zakoupit v Hop-Sportu.

None

Pedály

Bezpečnost během tréninku je nezbytná! Když trénujete na zařízení Delta, nemusíte se bát, že vám při jízdě uklouznou nohy z pedálů. Kovové pedály se špičkami a bezpečnostními pásky zabraňují klouzání a posouvání nohou i při rychlé jízdě.

None

Vyrovnávací nožičky

Stabilita je nezbytná pro efektivní a bezpečný trénink. Vyrovnávací nožičky, umístěné v předním i zadním stabilizátoru zařízení Delta, umožňují přizpůsobit nastavení zařízení nerovnému povrchu.

None

Systém zátěže

Cyklotrenažér Delta využívá mechanického odporu s tlakem na 20 kg zátěžového kola.

Technické údaje:

 • Mechanický odpor
 • 20 kg setrvačník
 • Brzdový systém: mechanický
 • Pohonný systém: řemenový pohon
 • Nastavení zátěže: plynulé, manuálně
 • Napájení: baterie
 • Nastavení sedadla: vertikální / horizontální
 • Horizontální nastavení sedadla: 7,5 cm
 • Max. vzdálenost od sedadla k pedálem: 101 cm
 • Minimální vzdálenost mezi sedadlem a pedály: 80,5 cm
 • Výška sedla od země: min: 91 cm, max. 110 cm
 • Nastavovací systém zajišťuje velmi přesné umístění sedadla a řidítek
 • Nosnost: 150 kg
 • Rozměry (délka 125 cm / šířka 54,5 cm / výška 117,5 cm)
 • transportní kolečka
 • Nivelační nožičky (vyrovnávání nerovností)
 • Blokovací popruhy na pedálech
 • Hmotnost: 48,5 kg
 • Pozinkované práškové malování (ochrana proti korozi)
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (3)

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 4,5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené