Oficiální obchod
0
Celková cena: 0

Balanční podložky

Třídit: Výchozí nastavení

Jak obohatit svůj domácí trénink? Můžete použít švihadla, činky, podložky, míče, válce, posilovací zařízení a mnoho dalších. V Hop-Sport najdete i balanční podložky a senzorické polštáře. Jak ovlivňuje trénink na balanční podložce vaše tělo? Cvičení na balanční podložce vám umožní posílit a vyformovat téměř všechny části těla, jakož i zlepšit reflexy a motorickou koordinaci. Balanční podložka zajišťuje rovnováhu a do značné míry zapojuje do práce hluboké svaly.

Balanční podložka je gymnastické zařízení, které připomíná polokouli a kombinuje výhody míče a kroku. Jedna strana balanční podložky je pryžová kupole, která se ohýbá pod hmotností těla, druhá je tvrdá a plochá. Podložka vás nutí udržovat rovnováhu. Když cvičíte, vaše tělo je napjaté a do práce se zapojují vaše hluboké svaly. Trénink na balanční podložce tvaruje tělo, pomáhá zapracovat na správném držení těla, posiluje svaly a má dobrý vliv na páteř.

V obchodě Hop-Sport nabízíme balanční plošiny z odolného plastu v sadě s expandery, díky kterým máte možnost provádět ještě bohatší kombinaci cviků. Najdete zde i modely senzorických polštářů s masážními výčnělky umístěnými na gumové kupole, které dodatečně stimulují krevní oběh. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tu správnou plošinu pro sebe!

Oblíbené