Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Gymnastické matrace

Bez ohledu na to, zda trénujete bojová umění, gymnastiku, akrobacii nebo jiné disciplíny, které vyžadují dokonalou ochranu - chceme vám nabídnout gymnastické žíněnky nebo matrace, jejichž správná tloušťka a pevnost zaručuje bezpečnost všech cvičících!

Gymnastické matrace dostupné u Hop-Sport jsou vyrobeny z odolných materiálů, s vysokou flexibilitou, díky které si i přes použití zachovávají svůj tvar a snadno se čistí. Podívejte se na naši nabídku gymnastických matrací!

Výběr gymnastických matrací by měl záviset na účelu, pro který se má použít. Nejdůležitější rozdělení matrací je založeno na kritériu tvrdosti. Tvrdé matrace budou vhodné pro trénink bojových umění, jako je judo, karate, taekwondo nebo kung fu, stejně jako pro akrobacii nebo sportovní gymnastiku. Matrace pro tento typ činnosti by měly nabízet stabilní základ, nejlépe s protiskluzovou podložkou. Díky tomuto cvičení bude ještě bezpečnější.

Měkké gymnastické matrace jsou skvělé pro nejmladší - jsou základem pro gymnastická a nápravná cvičení, ale také poskytují dětem bezpečné dětské hřiště. Měkké matrace budou také dobrou volbou pro zraněné lidi, kterým by vyšší tvrdost matrace vyvolávala nepohodlí nebo bolest. Matrace střední tvrdosti budou zase vhodné pro každodenní gymnastiku pro dospívající i dospělé.

Velikost matrace by měla být přizpůsobena výšce cvičící osoby. Po položení na matraci by se měla přizpůsobit celé siluetě osoby a na každé straně by mělo být alespoň pár centimetrů.

Při výběru matrace je důležité obrátit pozornost k možnosti skládání. Skládací matrace budou skvělým řešením zejména pro domácí trénink, protože po složení nezabírají mnoho místa, takže se snadno vejdou do úložného prostoru nebo za skříňku. Při zakoupení neskládacího matrace se ujistěte, že máte správné podmínky pro uložení matrace. Podívejte se na matrace na Hop-Sport.cz a vyberte si pro sebe model!

Více Schovat

Favorites