Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Třídit: Výchozí nastavení
Elektromagnetický rotoped HS-300H Aspect
  • Bestseller
Elektromagnetický rotopedHS-300H Aspect
(3)
20 990,00 Kč

Řešíte stále kila, která se na vás během zimy nalepila a nechce se jim dolů, i když venku už pomalu začíná tílková sezona? Žádné strachy, díky rotopedu se každého nadbytečného gramu zbavíte, ani nebudete vědět jak.

Cvičení na tomto stroji je totiž nejen zdravé a přínosné pro lidské tělo i psychickou pohodu, ale také zábavné a poskytuje mnoho výhod, o kterých si při jízdě na normálním kole můžete nechat jen zdát.


Trénink na rotopedu je komfortnější než jízda na kole

Jedním z největších problémů této doby je pro obyčejného člověka nedostatek času. Jen málokdo z nás má na projížďku v přírodě čas i mimo víkendy nebo dny volna. Když se pozdě odpoledne dostaneme z práce domů, máme hotové každodenní povinnosti okolo dětí a domácnosti a zároveň nám zbývá energie na půlhodinku cvičení, poměrně snadno nás odradí hned několik proměnných. Ať už je to nepřízeň počasí, blížící se soumrak, nebo nutnost vynést kolo z garáže a dojet na něm mimo hluk města, kde si můžeme projížďku konečně vychutnat naplno. A právě v tomto případě se můžete obrátit a spolehnout na váš rotoped, který je vám k dispozici v teple a suchu kdykoliv a také na jakkoli dlouho bez ohledu na denní dobu.

Cvičte bez dalších příprav tak, jak jste

Nemusíte se ani převlékat do cyklistického, hledat hlídání pro děti ani nikam jezdit. Svou fyzickou kondici si můžete začít zlepšovat okamžitě, tak, jak jste.

Dalším benefitem je také to, že se můžete při cvičení dívat na televizi, poslouchat podcast nebo své oblíbené hity, volat si s kamarádkou nebo si na tabletu číst e-knihu či se učit jazyky.

Tichý a plynulý chod rotopedu je zárukou toho, že nebudete rušit ostatní členy domácnosti, a tak si můžete kondiční půlhodinku dát i ráno před odchodem do práce nebo večer, když vaše děti konečně usnou. Transportní kolečka navíc umožňují vysokou mobilitu rotopedu při jeho přemisťování. Klidně si tak na něm můžete zacvičit i na zahradě u bazénu nebo na terase s výhledem na uklidňující přírodu.

Zapojte do cvičení všechny u vás doma

Rotopedy jsou vhodné pro všechny, bez ohledu na pohlaví, fyzickou zdatnost či věk. Stačí si před jízdou upravit nastavení sedla a řídítek podle vaší výšky a prostřednictvím regulace zátěže přizpůsobit odpor šlapání. Nosnost 120 kg obvykle uspokojí zástupce všech váhových kategorií. Rotoped je vhodný pro seniory, protože i ti si mohou jeho prostřednictvím zlepšovat a udržovat kondici a pohyblivost.

Pro koho je vhodný rotoped s magnetickou brzdou?

Pro nenáročné uživatele jsou ideální pro domácí cvičení levnější mechanické rotopedy. V případě, že si u vás doma ale potrpíte na pravidelný trénink a snažíte se neustále zlepšovat svůj fyzický výkon, sáhněte raději po modelu, jako je například rotoped s magnetickou brzdou housefit tiro, u kterého je hmotnost setrvačníku 9 kg. Díky tomu jde o velice tichý stroj, a to i při zařazení vyšších stupňů zátěže.

Měření tepové frekvence a další vychytávky

Říká se, že pokrok nezastavíš. A to platí samozřejmě i o domácích fitness strojích, jako jsou rotopedy. U moderních rotopedů se tak těšte na funkcionality, jakými může být kupříkladu možnost měření tepové frekvence, ujeté vzdálenosti, volba terénů různých náročností nebo počítání spálených kalorií.

Oceníte ale jistě i ergonomičnost sedla a řídítek a také možnost propojení počítače s údaji o vašem cvičení s aplikací v chytrém telefonu prostřednictvím Bluetooth. Pořídit si můžete i stroj s držákem na pití, tablet či smartphone, umístěným na rámu nebo řídítkách rotopedu. A tak se při výběru svého nového parťáka pro domácí cvičení můžete rozhodovat na základě mnoha faktorů. Od ceny, designu, nosnosti, až po široké spektrum inteligentních funkcionalit, které vás budou bavit a zároveň vám pomohou zlepšovat výsledky.

Bezpečnost především

Pedály s bezpečnostní přezkou zabraňující vyklouznutí nohy jsou další skvělou vychytávkou. I přesto ale doporučujeme se na cvičení na rotopedu vždy vyzbrojit pevnou obuví. Síťový adaptér u elektromagnetických modelů pak mějte k přístroji připojen vždy tak, aby nedošlo k jeho nechtěnému vytrhnutí během cvičení na rotopedu.

Oblíbené