Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Více než 1500000 prodaných produktů v Evropě!
Téměř 20 let skúseností!

 

 

2003

Banner Statyczny

 

2009

Banner Statyczny

2015

Banner Statyczny

Značka Hop-Sport je na sportovním trhu od roku 2003. Patříme k Hegen Group, která existuje od roku 2002, máme pobočky v Polsku, České republice, Německu, na Slovensku, ve Francii a na Ukrajině.

Zahájili jsme činnost naší společnosti na polském trhu, v současné době jsou příjemci naší nabídky obyvatelé celé střední Evropy - od Tallinnu až do Paříže.

Distribuce: Německo, Francie, Rakousko, Nizozemsko, Lucembursko, Dánsko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina, Estonsko, Švédsko, Lotyšsko, Finsko.

V Hop-Sportu si každý najde něco pro sebe! Naše nabídka zahrnuje širokou škálu výrobků špičkové kvality - od sportovního zboží až po rekreační zařízení – nabízíme výrobky pro fitness, pro posilování, doplňky pro volný čas, domácnost a zahradu, dětské rekreační zboží - vše a mnohé další najdete v jednom místě - na Hop-Sport!

Bezpečnost

Banner Statyczny

Servis

V Hop-Sport poskytujeme záruku 24 měsíců na všechno zboží. Kromě toho jsou všechny výrobky v našem obchodě pokryty službou “door 2 door”, což je nejpohodlnější forma záruky pro zákazníka.

 

Neustále se zlepšujeme a pečlivě posloucháme návrhy našich zákazníků. Každý názor je pro nás nesmírně důležitý!

Zveme Vás k nákupu v našem obchodě!
Tým HOP-SPORT


Banner Statyczny

Favorites