Oficiální obchod
0
Celková cena: 0

Osy k činkám

Třídit: Výchozí nastavení

Tyče a hřídele umožňují naložení činek a provádět různé silové cvičení. Zajišťují kvalitu a pohodlí silového cvičení, takže jejich výběr musí být dobře promyšlený. Zajímá vás, které tyče si vybrat? V obchodě Hop-Sport nabízíme rovné tyče, mírně lomené tyče, silně zlomené tyče, olympijské tyče a soupravy. Každá z tyčí má v posilovně jiné využití, ale všechny mají jedno společné - díky nim rozvinete svalstvo těla.

Rovná tyč, známá také jako vzpěračská tyč je nejoblíbenějším typem tyčí - obvykle se používá na dřepy, cviky na hrudník. Tyče jsou velmi nápomocné při procvičování svalů ramen. Také umožňují dosáhnout větší hmotnost bicepsu. Mírně lomené tyče a silně lomené tyče jsou charakteristické ohnuté tyče. Nejpopulárnějším cvičením s jejich používáním je posilování předloktí, cvičení nápomocné při rozvoji bicepsu. Méně zatěžuje zápěstí a více zapojuje do práce svalstvo. Jaké cvičení můžete provádět s tyčemi? Nejpopulárnější jsou kulturistika, gymnastika, silový trojboj a vzpírání.

Naše tyče jsou vyrobeny z oceli. Chromovaný povrch chrání tyče a hřídele před poškrábáním a rzí, což výrazně zvyšuje její odolnost vůči opotřebení. Naše bezpečnostní objímky nepoškrábou žádné kotouče!

Oblíbené