Zimní slevy -150 KČ pri nákupu za min. 3000 KČ se slevovým kódem ZIMA22 Prohlédněte si
Oficiální obchod
0
Celkový: 0
Sorting: Výchozí nastavení

Steppery

Stepper vám umožní snadno a s minimálním usilím zlepšit vzhled vaší postavy. Cvičení na tomto zařízení dokonale posilují a tvarují svaly těla, stehen a hýždí. Navíc torzní mechanismus pomáhá snižovat tuk z boků a břícha. Se stepperem zbytečné kilogramy nemají šanci. Pokud se chcete postarat o ruce a prsní svaly, vyberte si stepper z linkami, které jsou k dispozici v našem obchodě.

Na hop-sport.cz najdete širokou škálu torzních stepperů z limkami a nastavitelným odporem, v různých barvách. Torzní stepper od klasického se liší mechanismem působení. V klasickém nohy provádějí pohyb podobný chůzi, ale pouze nahoru a dolů. V torzním stepperu pedály provádí torzní boční pohyby. To přináší efekt podobný kolečkovému bruslení. Díky tomu, kromě modelování svalů nohou a hýždí, můžete také tvarovat boky a břicho na torzním stepepru.

Pokud si navíc vyberete stepper z linkami, pak máte kompletní trénink na cele tělo! Díky nim nebudete potřebovat cvičení s činkami k vyřezávání krásných a tvarovaných ramen. Výhodou stepperu je, že ve srovnání s ostatními zařízeními zajímá velmi malý prostor. Může se stát základem vašeho mini fitka. Steppery, které nabízíme, mají nastavitelnou výšku pedálu, počítačové monitorování nejdůležitějších funkcí. Jsou charakterizováné pevnou konstrukcí a fungují velmi ticho, v takovém případě můžete cvičit i když ostatní v domácnosti odpočívají.

Podívejte se na Steppery v obchodě hop-sport.cz a vyberte nejlepší model jen pro Vás!

Více Schovat

Favorites