V kategorii výrobků: 20
Product filters
Telemetrický hrudní pás HS-P095PR
Trenažér Climber HS-450B Dynamic černy
- 10%
Elektromagnetický eliptický trenažér HS-060C Blaze 
stříbrný

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-060C Blaze 
stříbrný

11691.00 Kč
12990.00 Kč

Nejnižší cena: 12990.00 Kč

- 10%
Eliptický trenažér HS-070C Buzz červený

Eliptický trenažér HS-070C Buzz červený

13032.00 Kč
14480.00 Kč

Nejnižší cena: 14480.00 Kč

- 10%
Eliptický trenažér HS-070C Buzz grafitový

Eliptický trenažér HS-070C Buzz grafitový

13032.00 Kč
14480.00 Kč

Nejnižší cena: 14480.00 Kč

- 10%
Elektromagnetický eliptický trenažér HS-095CF Prizm šedý

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-095CF Prizm šedý

14310.00 Kč
15900.00 Kč

Nejnižší cena: 15900.00 Kč

- 10%
Elektromagnetický eliptický trenažér HS-250CF Jucon+podložka

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-250CF Jucon+podložka

15930.00 Kč
17700.00 Kč

Nejnižší cena: 17700.00 Kč

- 10%
Eliptický trenažér HS-160CF Stage

Eliptický trenažér HS-160CF Stage

17010.00 Kč
18900.00 Kč

Nejnižší cena: 18900.00 Kč

Mějte své výsledky pod kontrolou

Na cvičení s eliptickým trenažérem je velkou výhodou i možnost monitorování vašich krátkodobých i dlouhodobých výsledků. A to díky multifunkčnímu počítači, v jehož vybavení se nachází senzory a LCD displej a často i Bluetooth. Ten mají nainstalovaný téměř všechny trenažéry a dokáže kupříkladu monitorovat a zapamatovat si vaše tepové frekvence a spálené kalorie a analyzovat tak průběh celého tréninku.
Transportní kolečka jsou další důležitou součástí trenažéru, neboť díky nim lze bez většího úsilí tréninkový stroj přesunout.
Pořiďte si u nás svůj nový eliptický trenažér s moderním designovým zpracováním a trénujte spolu s HopSport v pohodlí domova, kdykoliv budete mít čas a chuť si protáhnout lo.

Eliptický trenažér, nebo rotoped?

Spousta lidí se ptá, zda je lepší pořídit si rotoped nebo spíše eliptický trenažér.
Rotoped je v kategorii domácích tréninkových strojů stálicí po dlouhá desetiletí. V poslední době ale přibývá lidí, kteří volí raději eliptický trenažér. Rozdíl mezi mito dvěma tréninkovými stroji je především v zapojení svalových skupin.
Zatímco rotoped je vhodný především na vyrýsování spodní poloviny těla a zad, eliptické trenažéry vám pomohou zpevnit a zeštíhlit celé lo. Během cvičení na eliptickém trenažéru totiž intenzivně zapojujete nejen nohy a zadek, ale také ruce a zádové a břišní svalstvo. Kromě toho, trenažér je vhodný pro boj s celulitidou.

Jak eliptické trenažéry fungují?

Co se technických informací týče, magnetické trenažéry disponují systémem magnetického odporu. Ten je založen na zachování určité vzdálenosti mezi setrvačníkem a magnetem.
Eliptický trenažér s manuálním ovládáním
Na strojích s manuálním ovládáním obvykle řídíme vzdálenost pomocí otočného knoflíku. Takový eliptický trenažér je dostačujícím kouskem do domácnosti nadšených milovníků fitness, kteří nepotřebují supermoderní funkcionality. Navíc je magnetický trenažér o něco levnější než druhý zmiňovaný typ.
Elektromagnetický eliptický trenažér
U elektromagnetických modelů s elektrickou regulací upravuje odpor počítač nebo aplikace, jež vysílá signál do řídicího mechanismu elektromagnetů. Oceníte-li při cvičení vysoký komfort, nebo

chcete-li znát veškeré údaje svého cvičení a fungování vašeho těla hem tréninku, hněte v našem obchodě právě po tomto modelu, který pro vás bude ideálním. O něco málo vyšší cena se vám totiž díky profesionálním vlastnostem elektromagnetického trenažéru stokrát vrátí.

Cvičte s trenažérém klasik kdykoliv a kdekoliv

Propracovaný brzdný systém přináší překvapivě tichý chod stroje. To pro vás, ale také pro vaše spolubydlící a sousedy znamená možnost se na trenažéru odreagovat a zamakat na své postavě klidně uprostřed noci. Se strojem, jako je ku příkladu trenažér, vás totiž nikdo neuslyší, si na LCD displeji nastavíte kterýkoliv z mnoha stupňů zátěže.
S leckterým eliptickým trenažérem s Bluetooth si můžete také spárovat cvičící a hubnoucí aplikace ve svém chytrém telefonu a ještě více tak zdokonalit trénink, a tím se i rychleji iblížit vytoužené postavě.

Jak vybrat správný trenažér

Pokud si nevíte rady s výběrem správného typu, podívejte se na několik faktorů, na které byste se měli zaměřit.

Nosnost

Zátěž, kterou vaše tělo pro eliptický trenažér představuje, byste rozhodně li při koupi stroje zohlednit, chcete-li, aby vám doma lal trenažér radost po dlouhá léta bez poruchy. Pokud víte, že eliptický trenažér bude ve vaší domácnosti používat více lidí, rozhodující je samozřejmě hmotnost nejtěžšího z nich. Nosnost 150 kg, kterou disponuje velká část strojů, jež máme v HopSport skladem, je obvykle dostačující, a proto patří trenažéry s možností takové zátěže všeobecně mezi bestsellery.

Délka kroku a rozteč nášlapů

Dalším aspektem při pořizování stroje, na němž je radost cvičit, je rozteč nášlapů. Zde platí, že čím vyšší jste, m delší je nášlap vašeho kroku. Kupříkladu pro někoho, kdo měří 168 cm, je ideální délka kroku eliptického trenažéru někde kolem 33 cm. Pro vyšší postavy pak ale raději zvolte rozteč mezi 40 cm 50 cm.