V kategorii výrobků: 13
Product filters
Veslovací trenažer HS-060R Cross modrý
Veslovací trenažer HS-060R Cross Bílý
Veslovací trenažer HS-060R Cross červený
Veslovací trenažér HS-030R Boost Modrý
- 20%
Veslovací trenažer Magnetic Air HS-070R Rush

Veslovací trenažer Magnetic Air HS-070R Rush

7112.00 Kč
8890.00 Kč

Nejnižší cena: 8890.00 Kč

Veslovací trenažér HS-065AR Talon šedý
Veslovací trenažér HS-075R Nuke modrý
Veslovací trenažér HS-075R Nuke červený
Veslovací trenažér  HS-160WR Hydro
Vodní veslovací trenažér HS-150WR Titan

Pokud plánujete intenzivní cvičení a rotoped nebo stepper není pro vás dostačující, bude ideální řešení pro Vás veslovácí trenažér. Cvičením na tomuto trenažéru zlepšíte stav a vyříznete svaly, posílíte oběhový systém, zlepšíte metabolický proces. Také můžete na něm provádět komplexní kardio cvičení. Naše nabídka zahrnuje veslovácí trenažery různých typů: mechanické, magnetické, magneticko-vzduchově. Přestože jsou vybaveny různými systémy odporu a někdy nabízejí i další možnosti, každý z nich vám poskytne účinný trenink.

Nejoblíbenějšími veslovacimy trenažerami jsou mechanické, magnetické a magneticko-vzduchově. V nabídce značky Hop-Sport nabízíme moderní mechanické trenažéry za velmi přijatelné ceny, které umožňují všestranný silový trénink s různými možnostmi cvičení. Mají pevnou konstrukci, regulace odporu, komfortní sedadla a nosné systémy zajišťující plynulý pohyb. Většinou jsou vybavené multifunkčním počítačem, který pomáhá řídit cvičením.

Magnetické/Elektromagnetické veslovací trenažéry. Jedná se o nejrozšířenější typ veslařských trenažérů, které můžete na českém trhu najít. Brzdný systém je tvořen magnety, které jsou umístěny v blízkosti zátěžového kola. Jejich přibližováním či oddalováním vzniká magnetická síla, která mění odpor neboli zátěž při cvičení. Velkou výhodou je tak snadné nastavení zátěže, ať už elektronicky nebo manuálně. Elektricky ovládaná vesla mají zpravidla větší počet stupňů zátěže i bohatší programové vybavení.  Mezi další přednosti patří stabilní konstrukce, která je delší a lépe tak simuluje veslování ve veslici. 

Vzduchově veslovací trenažéry. Jako odpor slouží zátěžové kolo, které je po obvodu osazeno lopatkami. Čím rychleji „jedete“, tím více působí lopatky na vzduch a vytváří tak větší odpor. V blízkosti zátěžového kola se nacházejí také magnety, díky kterým si můžete upravit obtížnost dle vlastních potřeb. Jejich přibližováním či oddalováním vzniká magnetická síla, která mění odpor neboli zátěž při cvičení. Výhodou kombinace vzduchových lopatek a magnetického brzdného systému je především v realistickém pohybu. Budete si připadat, jako byste seděli na opravdovém veslu. Vzduchové lopatky navíc vytvářejí vánek, který vás bude příjemně ovívat. Stabilní konstrukce, dlouhý pojezd, široké programové vybavení nebo možnost manuálního či elektronického ovládání jsou další vlastnosti vzduchově magnetických trenažérů. 

Podívejte se na veslovací trenažéry v  obchodě hop-sport.cz a vyberte nejlepší model jen pro Vás!