Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Recumbent HS-060L Pulse stříbrný

5 998,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odeslání v průběhu 24h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Moderní recumbent HS-060L Pulse značky Hop Sport je určen pro efektivní domácí tréninky bez přetížení páteře. Tento model zaručuje stabilitu, pohodlí a především, bezpečnost během tréninku. Plynulý pohyb během tréninku je mimořádně důležitým prvkem zařízení - v tomto modelu je zaručen systémem magnetického odporu o hmotnosti 15 kg.

Recumbent má otočný knoflík na nastavení zátěže. Můžete si vybrat z 8 úrovní odporu, díky čemuž můžete provádět různé druhy tréninků a dosáhnout stanovené cíle. Díky přehlednému tréninkovému počítači, můžete průběžně kontrolovat nejdůležitější parametry během tréninku. Dotykové senzory, umístěné na rukojetích vedle sedadla, umožňují měření pulsu během cvičení.

Recumbent je vybaven i transportními kolečky, systémem vyrovnávání nerovností i a protiskluzovými vyváženými pedály, které se automaticky nastavují do vodorovné polohy.

Bezpečnost:

  • CE certifikát
  • Produkt je v souladu s normami EN 957
  • Produkt je v souladu s normami ROHS
Multifunkční tréninkový počítač

Multifunkční tréninkový počítač

Změňte své tréninky na skutečnou výzvu a sledujte efekty! Tréninkový počítač LCD zobrazuje rychlost, vzdálenost, kterou překonáte, čas tréninku, spálené kalorie a srdeční frekvenci. Funkce SCAN Vám umožňuje sledovat jednotlivé hodnoty v různých časových intervalech. Kromě toho je vybaven držákem na tablet nebo telefon, takže během tréninku můžete sledovat film nebo poslouchat svou oblíbenou hudbu.

Nastavitelné sedadlo

Pohodlí během cvičení je základem! Na tomto zařízení mohou úspěšně trénovat nejen vysocí, ale i nízcí lidé. Díky možnosti přesného nastavení vzdálenosti sedadla od pedálů si můžete snadno přizpůsobit polohu Vaší pozice. Ergonomický tvar sedadla a pohodlné opěradlo Vám umožní ještě déle tréninky, které budou příjemné a pohodlné.

Nastavitelné sedadlo
Transportní kolečka

Transportní kolečka

Po tréninku se nemusíte obávat, že Vaše obývák bude stále vypadat jako tělocvična. Transportní kolečka zajišťují úplnou mobilitu tohoto zařízení, díky čemuž jej můžete bez problémů posunout na jiné místo.

Dotykové snímače pulsu

Změřte svůj puls s dotykovými senzory, které jsou umístěny v rukojetích po obou stranách sedadla! Jediné, co musíte udělat, je uchopení rukojetí během tréninku a výsledek se zobrazí na displeji. Ať už jde o spalování tuku nebo posílení Vaší výdrže - optimální srdeční frekvence Vám vždy pomůže dosáhnout efektivnější výsledky.

Dotykové snímače pulsu
Protiskluzové pedály s bezpečnostními popruhy

Protiskluzové pedály s bezpečnostními popruhy

Bezpečnost během tréninku je nevyhnutelná! Během tréninku se nemusíte obávat, že se Vaše nohy budou klouzat nebo vysouvat z pedálů. Protiskluzové pedály s uzamykacími popruhy jejich po celou dobu udrží na místě a tím Vám zaručí bezpečnost a stabilitu během tréninku.


Technický popis

 

Výrobce

Hop-Sport

Model

HS-060L PULSE

Hmotnost zařízení

47 kg

Elektrický

Ne

Počítadlo LCD

Ano

Měření tepu

Ano

Hmotnost  systému magnetického odporu Flywheel  

15 kg

Délka kroku

Netýká se

Transportní kolečka

Ano

Vertikálně nastavitelné sedlo

Ano

Horizontálně nastavitelné sedlo

Ano

Vzdálenost sedadla od pedálů

max 87 cm / min 72 cm

Rozměry opěradla

36,5 x 41 cm 

Rozměry

výška 117,5 / šířka 72 / délka 156

Rozměry balíku

výška 124,5 / šířka 32 / délka 73,5

Nastavení odporu

stupňů

Maximální hmotnost uživatele

130 kg

Pedály

protiskluzové, šířka 12 cm

Pedály s bezpečnostními pásy

Ano

Nivelační nožičky

Ano


 

Počítač

 

Čas 

Ano

Rychlost

Ano

Vzdálenost

Ano

Kalorie

Ano

Tep

Ano

 

 

Stručný popis
V popisu

Technická data

Výrobce
Hop-Sport
Záruka
24 months

Recenze (1)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené

Usercentrics: jQuery