Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
Odważnik kettlebell z tworzywa - 1
Odważnik kettlebell z tworzywa - 2
Odważnik kettlebell z tworzywa - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
Odważnik kettlebell z tworzywa - 1
Odważnik kettlebell z tworzywa - 2
Odważnik kettlebell z tworzywa - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Hop-Sport

Vinylová činka Kettlebell 10kg černá

Reviews

5 out of 5 stars

Zobrazit hodnocení

Váhová kategorie:

Popis

Kettlebell 10 kg je zařízení, které zapojí do práce všechny svalové partie vašeho těla – včetně často přehlížených – svalů trupu core, které jsou z velké části zodpovědné za stabilizaci postavy. Tím však jeho výhody nekončí. Činky kettlebell umožňují realizovat komplexní silový trénink, nezabírají mnoho místa a jejich konstrukce umožňuje provádět různé druhy tréninků zaměřených na vybrané partie těla. Kettlebell o hmotnosti 10 kg od Hop-Sport byl vyroben z cementové hmoty, umístěné ve střední části výrobku, díky čemuž je těžiště dokonale vyváženo. Vnější vrstva vyrobená z PVC je odolná vůči oděru a vytvarovaná základna usnadňuje provádění cviků, jako jsou kliky nebo planky.

Praktický tvar

Vinylové činky kettlebell značky Hop-Sport byly vyrobeny tak, aby byl silový trénink pro naše tělo optimální. Za tímto účelem byla rukojeť přepracována tak, aby zajišťovala nejlepší uchopení a vynikající výsledky tréninku. Na druhé straně, díky profilovanému, plochému dnu se vinylová činka kettlebell Hop-Sport nebude kutálet po podlaze, ale bude stabilně stát na místě, kam ji položíte.

Intenzivnější trénink

Činky kettlebell se od tradičních činek liší především tvarem a úchopem. Na rozdíl od klasických činek přesouvají střed těžiště a způsobují neustálý tlak na svaly předloktí. V důsledku toho se jedná o odlišný vliv závaží na svaly. Při tréninku s klasickým činkami procvičujeme jednotlivé, vybrané svaly a činky kettlebell zapojují do práce celé skupiny svalů současně. Intenzita tréninku je proto větší než u jiných vytrvalostních cvičeních. To vám umožní dosáhnout výrazné zlepšení celkové kondice ve velmi krátkém čase.

Technické údaje:

  • Výrobce: Hop-sport
  • Hmotnost: 10 kg
  • Rozměry: 29 x 26 x 20 cm
  • Rozměry balení: 22 x 23 x 32 cm
  • Vnitřní šířka úchopu: 17,8 cm
  • Vzdálenost od úchopu k tělu kettlebell: 7,5 cm
  • Průměr uchopovací části: 4,2 cm
  • Obvod: 65 cm
  • Obvod rukojeti: 13 cm
Vinylová činka Kettlebell 20kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 18kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 16kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 14kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 12kg  Černá