Product filters
Vinylová činka Kettlebell 4kg Černá
- 10%
Litinová činka kettlebell 4kg

Litinová činka kettlebell 4kg

333.00 Kč
370.00 Kč

Nejnižší cena: 370.00 Kč

Vinylová činka Kettlebell 6kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 8kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 10kg černá
- 10%
Litinová činka kettlebell 8kg

Litinová činka kettlebell 8kg

558.00 Kč
620.00 Kč

Nejnižší cena: 620.00 Kč

Vinylová činka Kettlebell 12kg  Černá
Vinylová činka Kettlebell 14kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 16kg Černá
- 10%
Litinová činka kettlebell 12kg

Litinová činka kettlebell 12kg

764.10 Kč
849.00 Kč

Nejnižší cena: 849.00 Kč

Vinylová činka Kettlebell 18kg Černá
Vinylová činka Kettlebell 20kg Černá
- 10%
Litinová činka kettlebell 16kg

Litinová činka kettlebell 16kg

972.00 Kč
1080.00 Kč

Nejnižší cena: 1080.00 Kč

- 10%
Litinová činka kettlebell 20kg

Litinová činka kettlebell 20kg

1161.00 Kč
1290.00 Kč

Nejnižší cena: 1290.00 Kč

- 10%
Litinová činka kettlebell 24kg

Litinová činka kettlebell 24kg

1431.00 Kč
1590.00 Kč

Nejnižší cena: 1590.00 Kč

Kettlebells - způsob, jak si užít každodenní dávku tréninku a posilování doma

Pokud jste ještě neslyšeli o kettlebellu, čtěte následující řádky pozorně. Protože jak jednou objevíte jejich vysokou účinnost při posilování, už je nebudete chtít dát z ruky. Kettlebell je poměrně multifunkční a mimořádně efektivní nástroj, kterýž patří k tradičním silovým tréninkům stejně jako třeba činky. Má charakteristický tvar koule, která je opatřena ergonomickou rukojetí.

Díky tomuto promyšlenému vzezření dokážete s kettlebellem posilovat s volnými vahami tak, jako s žádným jiným obdobným nástrojem. Zejména, přijde-li na posilování tahem či švihem. Pořiďte si u nás kvalitní kettlebell a užívejte si posilování jako nikdy předtím.

S kettlebellem získáte hodně muziky za málo peněz

V našem e-shopu na vás čeká samostatná kategorie s tímto oblíbeným posilovacím náčiním. Nejlehčí model, který na trhu můžete objevit, váží půl kilogramu.

Mezi začátečníky, obzvláště pak mezi ženami, je však spíše oblíbený Kettlebell 2 kg. Jde totiž o ideální startovací hmotnost při tomto druhu silového cvičení. Mírně pokročilým fanouškům posilování pak vykouzlí úsměv na tváři třeba Kettlebell 5 kg v zajímavém designovém zpracování.

Toto náčiní lze rozdělit do dvou skupin. Jeden typ kettlebellů se se zvyšující se hmotností zvětšuje, zatímco druhý typ závaží zůstává stejně velký, ať už jde o nízkou hmotnost nebo rovnou o desetikilogramový kettlebell.

Ty nejtěžší modely disponují hmotností i přes 20 kg.

Jak těžký kettlebell pro vás bude tou nejlepší volbou?

Aby byl efekt vašeho tréninku co nejoptimálnější a cesta za vaším fitness cílem ubíhala co nejrychleji, je potřeba zvolit vhodnou hmotnost kettlebellu. Pokud se totiž přeceníte a zvolíte příliš těžké závaží, můžete se nejen zranit, ale také si zkazit techniku posilování a trénink si celkově znechutit. Zlovíte-li naopak příliš lehkou činku, budete otrávení, že nevidíte dost rychlý progres.

Chcete-li trénovat například silovou flexibilitu a výdrž, je ideálním začátkem Kettleball 3 kg nebo jeho o 2 kg těžší kamarád. Jde-li vám především o růst svalové hmoty nebo vymodelování a zformování svalstva, které již máte, sáhněte hned na začátek po o něco těžším kettlebellu. Pro začátečníka je v takovém případě vhodnou volbou kettlebell 10 kg.

Určit jednu konkrétní vhodnou váhu ketllebellu není jednoduché. Závisí to na mnoha faktorech, které jsou velmi individuální. Proto vám doporučujeme pořízení vícero kusů nebo rovnou celé sady kettlebellů.

Co je kettlebell? Je to parťák na cestě za lepší fyzičkou, kterého si zamilujete

Posilování s kettlebellem přináší oproti jiným způsobům silových tréninků velkou výhodu.

Zatímco u většiny posilovacího náčiní posilujete svalové skupiny jednotlivě, kettlebell tělo procvičuje rovnoměrněji. Trénovat s ním můžete svou rychlost, flexibilitu, sílu, vytrvalost a jejich vzájemné propojení. Díky možnosti zapojení tohoto nástroje i do kardio cvičení je vhodný kettelbell pro ženy, ale i muže, kteří se rozhodli cvičením shodit přebytečné kilogramy.

S kettlebellem navíc trénujete pestřejším, pohodlnějším a flexibilnějším způsobem. Kettlebell je jednoduše optimální tréninkový nástroj pro maximalizaci zdatnosti během krátkých tréninků.

Velkou výhodou kettlebellů je taktéž jejich nízká pořizovací cena. Ta se pohybuje v již řádech stokorun. A tak si tuto kulovitou činku s držadlem může na domácí cvičení pořídit opravdu každý.

Díky použití ultra trvanlivých materiálů a jejich promyšleném propojení je navíc kettleball téměř nesmrtelným parťákem i pro intenzivně posilující sportovce.