Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
35815

Posilovací hrazdado dveří černo-červená

504,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (1)

Popis

Pokud hledáte multifunkční zařízení pro domácí trénink za přijatelnou cenu, které nezabírá mnoho místa, posilovací hrazda HS-M050DP bude tou správnou volbou. Cvičení na hrazdě vám pomohou zlepšit sílu a svalstvo bicepsů, tricepsů, ramen a zad. Kromě toho pracují i svaly hrudníku a břišní svaly. Tahle hrazda na cvičení má  8-bodový tlakový systém, bezpečnostní páky a odolné třívrstvé čalounění.

Hrazda do dveří je malá, ale šikovná pomůcka pro posilování vlastní vahou.

None

8-bodový tlakový systém

Na rozdíl od většiny hrazd nabízených v obchodech má nastavitelná hrazda HS-M050DP až 8 tlakových bodů umístěných na protiskluzových gumových koncovkách. Toto řešení poskytuje tyči mnohem lepší přilnavost k rámu dveří jako jednobodový systém.

None

Multifunkční využití

Obrovská výhoda hrazdy je ta, že navzdory své malé velikosti vám nabízí velké množství cvičení, které můžete provádět přímo doma. Hrazdu můžete umístit do horní části dveří, do středu nebo do spodní části - každé z těchto nastavení umožňuje provádět různé cvičení.

None

Maximální zatížení

Hrazda HS-M050DP vám dá sílu, kterou potřebujete! Díky použití pevné konstrukce snadno udrží uživatele s hmotností do 150 kg!

None

Třívrstvé čalounění

Hrazda HS-M050DP má téměř po celé délce čalounění vyrobené z příjemné pěny, která vám poskytne lepší přilnavost během cvičení. Potah se skládá ze tří trvanlivých vrstev, díky kterým je odolnější vůči možnému poškození a roztržení než při běžných jednovrstvých potazích.

None

Hrazda do dveří

Díky širokému rozsahu nastavení délky - od 60 do 100 cm je tato hrazda vhodná pro většinu zárubní. Intuitivní montáž založená na expanzním systému usnadňuje upevnění hrazdy a nezabere mnoho času.

Technické údaje:

  • Model: HS-M050DP
  • Hmotnost produktu: 1,58 kg
  • Materiál: ocel
  • Délka: od 65 do 100 cm
  • Průměr: 40 mm
  • Maximální hmotnost uživatele: 150 kg
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (9)

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 4,5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené