Product filters
Posilovací klec Rack HS-1009K
Posilovací věž HS-1044K

Posilovací věže

Představujeme vám nástroj, díky němuž dokážete obsáhnout skutečně funkční trénink i na velmi malém prostoru u sebe doma. Posilovací věž, na které si do syta zacvičíte se závažími, ale také s vlastní vahou, je kompaktním chameleonem, který se ve vteřině přizpůsobí vašim posilovacím potřebám. Váš trénink tak bude ještě efektivnější.

S multifunkční posilovací věží si protáhnete svalstvo celého těla

Hledáte způsob, jak si v domácím prostředí moci dopřát posilování co nejširšího spektra svalových skupin? Multifunkční posilovací věž ve standardním provedení vám umožní si perfektně zpevnit ramena, paže, břicho, ale i zádové svalstvo, a tím posílit střed těla a svou rovnováhu a stabilitu.

To vše v soukromí vlastního bytu či domu a kdykoliv se vám zachce. Věži ale kromě opěrek, úchytek, blokád, hrazdy, bradla a často třeba i lavice nechybí ani kladky a příslušenství určené pro posilování stehen, lýtek a hýždí.

Pokud byste svůj trénink chtěli obohatit i o trochu akčnější formu cvičení, zvolte posilovací věž se zabudovaným boxovacím pytlem. Díky konstrukci z vysoce kvalitního materiálu je u tohoto posilovacího náčiní zaručena skvělá stabilita i bytelnost. Můžete si proto dopřát silového cvičení různých intenzit bez obav o bezpečnost. A to ať už dáváte přednost kulturistice, klasickému udržování svalové hmoty, hubnutí nebo kondičním tréninkům.

Jak na výběr posilovací věže?

Vybrat si posilovací věž není nic složitého. V našem e-shopu totiž narazíte pouze na ty nejpropracovanější kousky pro domácí cvičení.

Rám z kvalitní oceli s práškovaným povrchovým zušlechtěním přináší tréninkové věži vysokou odolnost proti mechanickému odírání, a tedy i delší životnost. O bezpečnost, plynulost a tichý chod stroje při posilování se starají zesílená lanka kladek, ergonomicky tvarované rukojeti i bezpečnostní ložiska a pojistky.

Věž na cvičení však vybírejte také podle její nosnosti. K jejímu přetěžování by totiž nemělo z bezpečnostních důvodů docházet.

Základem pohodlného posilování, na které se budete pokaždé upřímně těšit, je také materiál, z něhož je posilovací lavice, klekátko, motýlek nebo opěrka pro bicepsy zhotovena. Hop-Sport vám proto pro maximální pohodlí při cvičení přináší hned několik vrstev výplně různé povahy. Díky tomu jsou opěrky nejen příjemné na dotek, komfortní a vysoce odolné, ale zároveň pevné a ideální pro zdravé cvičení.

Nejlepším povrchem pro sedátka a opěrky je neopren. A to právě díky své vysoké odolnosti, příjemnému materiálu absorbujícímu vlhkost a snadné údržbě. Neoprenovým pěnovým gripem by měly být opatřeny také blokády.

Posilovací věž v domácí posilovně ocení profík stejně jako začátečník

Podle svých vlastních možností a požadovaného výsledku cvičení si na posilovací věži můžete jednoduše nastavit zátěž, která přesně vyhovuje vašemu tempu. Proto je věž na cvičení vhodným tréninkovým parťákem jak pro naprosté začátečníky, tak pro profesionální sportovce.

Součástí zakoupené věže je v našem obchodě také sada několika závaží různé hmotnosti. Požadovanou váhu pro posilování si na věži jednoduše přizpůsobíte prostřednictvím závlačky.

Samozřejmě vám k objednávce přibalíme taktéž návod na zprovoznění a správné a bezpečné používání věže, ale často dokonce i různé doplňky, jako jsou například rukavice či bezpečnostní a protihluková podložka.

V kategorii posilovacích věží u nás narazíte také na posilovací klec s nosností až 300 kg. Jedná se o další z velmi zajímavých a multifunkčních instrumentů pro efektivní domácí posilování.