Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Lavice

Posilovací lavice je efektivním nástrojem nejen pro vývoj hrudního svalstva, ale také pro komplexní trénink celého těla. Rovné lavice jsou skvělým zařízením pro základní cvičení a doporučují se i pro začátečníky. Šikmé posilovací lavice jsou ideální pro zbavení se takzvaných "bříšek". V Hop-Sport najdete nastavitelné modely, které kombinují funkce rovných a šikmých lavic a rovněž lavičky s činkovými sety. Díky příslušenství jako např. podložce pro biceps, kladce nebo posilovači nohou, které jsou zabudovány v některých modelech lavic, Váš trénink bude ještě rozmanitější. Příslušenství Hop-Sport lze koupit samostatně.

Posilovací lavice mají takovou popularitu, protože v současné době je kdokoliv schopen koupit vybavení přizpůsobené jeho individuálním potřebám a finančním možnostem. V obchodech jsou dostupné snadno použitelné, lehké lavičky, složené do kompaktních rozměrů, které fungují skvěle v malých prostorech, kde je důležitý každý centimetr.


Po tréninku takovou lavici můžete snadno složit a skrýt, čímž ušetříte prostor v bytě. Pokud hledáte multifunkční zařízení s většími rozměry, můžete si vybrat něco z rozsáhlých sestav určených pro větší místnosti. Dříve, než si koupíte posilovací lavici, je třeba proanalyzovat, jaká je maximální nosnost lavice, má-li výškové nastavení nebo odolnou ocelovou konstrukci.


V případě složitějších modelů stojí za to zjistit zda je výška podložky pro biceps nastavitelná, a zda můžete nastavit úhel sklonu opěradla. Také je nutné přečíst, co přesně dostanete při nákupu zařízení, je-li příslušenství součástí sady nebo by mělo být zakoupeno samostatně.

Podívejte se na nabídku posilovacích lavicích Hop-Sportu a vyberte si model pro sebe. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zboží - kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme.

Více Schovat

Favorites