Týden dopravy zdarma + sleva 200 KČ na nákupy za minimálně 2000 KČ s kódem SANTA200 Zkontrolujte
Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Hrazda do dveřípro shyby

598,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Hledáte domácí tréninkové zařízení, které nezabere mnoho místa a umožní vám provádět různé tréninky? Hrazda do dveří HS-M070DP značky Hop-Sport bude toho zárukou. Cvičení s použitím hrazdy umožňuje zlepšit sílu a svalstvo bicepsu, tricepsu, ramen a zádových svalů, rozvíjí svaly hrudníku a posiluje břišní svaly.

Dveřné hrazda s vysokou nosností je ideální pro shyby a posílení břicha.

Maximální zatížení

Maximální zatížení

Hrazda HS-M070DP vám dá sílu, kterou potřebujete! Díky použití pevné konstrukce snadno udrží uživatele s hmotností do 200 kg!

Bezpečnostní páky

Bezpečnostní páky

Díky páčkám použitým v HS-M070DP bude váš trénink ještě bezpečnější. Bezpečnostní páky udržují hrazdu ve stejné poloze a brání jejímu sklouznutí pod vlivem hmotnosti uživatele.

Hrazda do dveří

Hrazda do dveří

Díky širokému rozsahu nastavení délky - od 70 do 100 cm je tato hrazda vhodná pro většinu zárubní. Intuitivní montáž založená na expanzním systému usnadňuje upevnění hrazdy a nezabere mnoho času.
 

Pěnové čalounění

Pěnové čalounění

Hrazda na cvičení HS-M070DP má téměř po celé délce čalounění vyrobené z příjemné pěny, která vám poskytne lepší přilnavost během cvičení. Potah se skládá ze tří trvanlivých vrstev, díky kterým je odolnější vůči možnému poškození a roztržení než při běžných jednovrstvých potazích.

Multifunkční využití

Multifunkční využití

Obrovská výhoda hrazdy je ta, že navzdory své malé velikosti vám nabízí velké množství cvičení, které můžete provádět přímo doma. Hrazdu můžete umístit do horní části dveří, do středu nebo do spodní části - každé z těchto nastavení umožňuje provádět různé cvičení.
 

Technické údaje:

  • Výrobce: Hop-Sport
  • Barva: černo - červená
  • Model: HS-M070DP
  • Hmotnost produktu: 2,2 kg
  • Materiál: ocel
  • Délka: 70 až 100 cm
  • Průměr: 30 mm
  • Maximální hmotnost uživatele: 200 kg
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (9)

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites