SLEVA 150 KČ při objednávkách s hodnotou od 3000 KČ s kódem SLEVA5.HS Zkontrolujte
Oficiální obchod
0
Celkový: 0
Sorting: Výchozí nastavení

Dům a zahrada

V této sekci najdete jedinečné výrobky, díky kterým bude odpočinek ve vašem vlastním domě a na zahradě mimořádně příjemný a pohodlný. Připravili jsme pro vás široký výběr zajímavých produktů pro váš domov, zahradu, terasu a balkon. Podívejte se na naši nabídku!
V této kategorii najdete bazény s příslušenstvím a trampolínami, které zpříjemní horké letní dny nejen vaší rodině a přátelům, ale obzvláště dětem. V Hop-Sport najdete zahradní bazény stojanového a expanzního typu v různých velikostech a v pestré cenové kategorii. Vyberte si model bazénu, který dokonale vyhovuje vašim potřebám. V naší nabídce naleznete i veškeré příslušenství potřebné k udržení čistoty bazénu. Rozhodli jste se pro trampolínu? Nabízíme je v mnoha velikostech a modelech, s vnější a také vnitřní ochrannou sítí, jakož i trampolíny ve tvaru dýně. Skákání na trampolíně je skvělý způsob, jak uvolnit energii u dětí.

Zajímá vás, jak si zařídit domácí SPA? Na výběr máme několik typů vířivek. Hydromasáž na terase vám umožní uvolnit se po náročném dni. Filtrační čerpadla jsou zabudovány ve vířivce. U nás najdete mnoho doplňků, které vám ještě více zpříjemní koupel ve vířivce.

Zajímá vás, jaký zahradní nábytek koupit? Díky našemu zahradnímu nábytku si můžete zařídit vlastní koutek na odpočinek nebo odpočívat na čerstvém vzduchu. Nabízíme malý (2-místný) i velký více-místný set nábytku. Nabízíme nejen tradiční sady zahradního nábytku, ale také skládací a modulární. Najdete zde sestavy se stoly a konferenčními stolky, lehátka, moderní a pohodlné závěsná křesla a mnoho dalších! Z čeho je zahradní nábytek vyroben? Náš zahradní nábytek je vyroben z lehkých a moderních materiálů, jako je technorattan, v nabídce máme i ocelový nábytek. Námi nabízený zahradní nábytek je odolný vůči všem povětrnostním podmínkám, dešti i pálivých slunci.
V naší nabídce naleznete i kancelářská křesla a židle pro děti. Postarejte se o pohodlí svých dětí při učení.
Na všechny výrobky Hop-Sport a Divolio se vztahuje záruka a servis. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Více Schovat

Favorites