Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
48786

Běžecký pásHS-3200LB Estima

22 390,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Domácí běžecký pás HS-3200LB Estima je zařízení, které vám pomůže udržet se ve formě, aniž byste museli odejít z domu. Motorový běžecký pás Estima je vybaven motorem s výkonem 3,5 HP a umožňuje dokonce i velmi intenzivní trénink až do rychlosti 20 km / h! Běžecká plocha má rozměry 50/140 cm.

Model Estima zaručuje úsporu místa. Běžecké pásy se dají snadno a rychle složit vertikálně. Transportní kolečka umožňují snadné přemístění zařízení na jakékoli místo. Snímače pulsu na držadlech umožňují sledovat váš srdeční tep během cvičení. Telemetrický pás, kterýje zahrnut k běžeckému pásu umožňuje ovládat puls, aniž byste museli držet ruku na madlech.

Běžecký pás Estima má velký, dobře čitelný počítač vybavený 15 tréninkovými programy, měřením tělesného tuku, HRC. Tento model je ideální běžecký pás do bytu. Skládací běžecký pás ušetří mnoho místa.

None

Parametry

Estima je vybavena moderním motorem 3,5 HP. Díky tomu je běžecký pás velmi odolný a umožňuje dokonce intenzivní trénink až do rychlosti 20 km / h. Maximální nosnost je 150 kg.

None

Běžecká plocha

Běžecká plocha má rozměry 50/140 cm. To zaručuje pohodlný a bezpečný trénink. Struktura pásu je vytvořena z 5 vrstev, což zajišťuje dobrou stabilizaci při běhu.

None

Mobilní aplikace

Na zpestření si každodenního tréninku můžete využít mobilní aplikaci FitShow, kompatibilní se zařízením Estima. Aplikace je k dispozici zdarma pro Android a IOS. Nabízí různé tréninkové programy a možnost uložit si svůj pokrok. Průběh cvičení lze sledovat na obrazovce tabletu, smartphonu nebo televizní obrazovky.

None

Nastavení sklonu

Potřebujete intenzivnější trénink? Běžecký pás má možnost INCLINE - pomocí tlačítka na ploše můžete automaticky měnit nastavení sklonu běžeckého pásu v rozsahu 0-15 stupňů.

None

Odpružení

Běžecký pás je vybaven vnitřním systémem odpružení, díky kterému jsou cvičení bezpečné pro klouby.

None

Měření pulsu

Telemetrický pás Polar®, ktorý je súčasťou  pásu Estima, vám umožňuje ovládať srdcový tep bez toho, aby ste museli držať na držadlách. Môžete voľne behať!

None

Držák na telefon nebo tablet

Uprostřed plochy je speciální úzký držák pro mobilní zařízení. Váš telefon nebo tablet bude během cvičení v bezpečí.

None

USB

Vstup USB je umístěn na ploše běžeckého pásu. Během cvičení můžete svůj telefon nebo tablet pohodlně používat bez obav z vybití zařízení.

None

Držák na láhev

Připravte se na dlouhé tréninky! Speciální držáky na láhev s vodou jsou umístěny na obou stranách pracovní plochy běžeckého pásu.

None

Skládání

Už po tréninku? Běžecký pás můžete během chvilky odstranit z dohledu. Stačí ho složit a postavit vertikálně nebo horizontálně a díky transportním kolečkům ho snadno přemístíte na jakékoliv jiné místo.

Technické údaje:

 • Motor: DC 3,5 HP
 • Rychlost: 1-20 km / h
 • Max. nosnost: 150 kg
 • Rozměry běžecké plochy: 50/140 cm
 • Rozměry rozloženého zařízení: 171 / 83,9 / 128,2 cm
 • Rozměry složeného zařízení: 105,5 / 83,9 / 145 cm
 • Hmotnost stroje: 74 kg
 • Rozměry kartonu: 180x40x95 cm
 • USB: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Tréninkové programy: 15
 • Napětí: 220V
 • Nastavení sklonu: automatické, 15%
 • Transportní kolečka: Ano
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (2)

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites