Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Video
48786

Běžecký pásHS-3200LB Estima

22 390,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Elektrický běžecký pás HS-3200LB Estima s telemetrickým pásem v sadě je fitness zařízení určené pro domácí trénink, vybavené bezpečným skládacím systémem a odolným 3HP motorem, umožňujícím dosáhnout rychlosti až 20 km/h. Běžecký pás Estima splní vaše očekávání prostřednictvím řady vymožeností, jakými jsou: velký, čitelný ovládací panel propojený s tréninkovými aplikacemi FitShow a Kinomap, redukce otřesů poskytovaná vnitřním systémem odpružení nebo široký běžecký pás, který zaručuje volnost pohybu během tréninku. intenzivní tréninky. Rekreační běžecký pás HS-3200LB je skvělou alternativou k outdoorovému běžeckému tréninku, který nyní můžete provádět bezpečně a pohodlně v pohodlí svého domova.

Pokročilá technologie

Pokročilá technologie

Motor pohánějící pás umožňuje dosáhnout rychlosti až 20 km/h! Takový výsledek je možný díky síle 3 mechanických koní, zajišťující nejen vysokou rychlost stupnice, ale také bezproblémový a tichý chod přístroje. Pokročilý tréninkový počítač v běžeckém pásu HS-3200LB Estima zase nepřetržitě monitoruje všechny důležité parametry jako čas, rychlost, sklon pasu, spálené kalorie, ujetou vzdálenost a aktuální tepovou frekvenci. Kromě sledování těchto hodnot můžete využít 15 připravených tréninkových programů, jako je například HRC program, který přizpůsobí míru námahy vašemu aktuálnímu pulsu.

odolnost

Odolné a bezpečné fitness zařízení

Běžecký pás Estima o rozměrech 50x140 cm zaručuje velkou volnost při běhu a jeho 5-vrstvá konstrukce je velmi odolná a výrazně ovlivňuje váš komfort při tréninku. Úhel pasu lze pohodlně nastavit z počítače v rozsahu 15 stupňů, díky čemuž můžete měnit intenzitu tréninku a cítit se jako při běhu ve vnějších podmínkách.

odpružení

Odpružení

Na běžeckém pásu Estima můžete trénovat bezpečně a pohodlně, a to díky vnitřnímu systému odpružení, který účinně chrání kolena a klouby před nadměrnou zátěží a zároveň snižuje a tlumí hluk vznikající při běhu. Snížení otřesů v modelu HS-3200LB Estima vám umožní plně se soustředit na vaši aktivitu a užít si každý trénink.

aplikace

Tréninkové aplikace a funkční doplňky

Trénink na běžeckém pásu může být časem monotónní, ale ne tehdy, když máte k dispozici speciální tréninkové aplikace FitShow a Kinomap! Díky nim můžete využít např. virtuální trasy, mapy s režimem ulic nebo doplňkových tréninkových plánů. Můžete dokonce porovnávat své výsledky s ostatními uživateli a sdílet svůj pokrok na sociálních sítích. Model Estima disponuje také USB modulem, Bluetooth, funkcí streamování a možností ovládat puls díky senzorům v rukojetích nebo bezdrátově po nasazení telemetrického pásu připevněného na běžeckém pásu.

skladání

Domácí fitness zařízení

Rekreační běžecký pás HS-3200LB Estima, jako fitness zařízení určené pro domácí použití, byl vybaven bezpečným systémem skládání "soft drop" a transportními kolečky. Držák, který zajišťuje běžecký pás ve svislé poloze, účinně chrání před náhodným rozložením zařízení během přepravy a vestavěná kolečka umožňují rychlé a bezproblémové přesouvání zařízení po tréninku.

Technické údaje:

 • Motor: DC 3,5 HP
 • Rychlost: 1-20 km / h
 • Max. nosnost: 150 kg
 • Rozměry běžecké plochy: 50/140 cm
 • Rozměry rozloženého zařízení: 171 / 83,9 / 128,2 cm
 • Rozměry složeného zařízení: 105,5 / 83,9 / 145 cm
 • Hmotnost stroje: 74 kg
 • Rozměry kartonu: 180x40x95 cm
 • USB: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • Tréninkové programy: 15
 • Napětí: 220V
 • Nastavení sklonu: automatické, 15%
 • Transportní kolečka: Ano
Rozšířit popis
Skrýt popis

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené