Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Aplikace Fitshow
Aplikace Fitshow

Aplikace Fitshow – posuňte svůj trénink na vyšší úroveň!

Mobilní aplikace kompatibilní s pomůckami na cvičení jsou skvělým nástrojem pro zpestření tréninků a jejich posunutí na novou, nepoznanou úroveň. Díky nim budete moci sledovat vše, co děláte na svém oblíbeném zařízení. Plánování a realizace tréninkových cílů bude ještě jednodušší a pomocí několika kliknutí vstoupíte do interaktivního světa. Jednou z nejoblíbenějších tréninkových aplikací a hlavně bezplatných je FitShow. Objevte jeho potenciál díky cvičebním pomůckám z prodejny Hop-Sport!

Fitness na vašem telefonu Fitness na vašem telefonu

FitShow – aplikace pro běžecké pásy a jiná tréninková zařízení

FitShow je bezplatná aplikace určená pro trénink na strojích a domácích tréninkových zařízeních – od běžeckých pásů až po rotopedy. Jeho hlavním úkolem je zpestření tréninku a zavedení cviků na ještě intenzivnější úroveň. Aplikace FitShow se připojuje k zařízením s modulem Bluetooth Fitshow SmartBTM včetně elektrického běžeckého pásu Soul z obchodu Hop-Sport. Instalací aplikace do smartphonu nebo tabletu a jejím spárováním s tréninkovým zařízením získáte mimo jiné přístup k:

  • mapy s režimem ulic;
  • soutěže;
  • tréninkové plány;
  • průvodci;
  • databáze o vašich výsledcích;

Díky aplikaci FitShow budete moci při domácí fyzické aktivitě cvičit vědomě a efektivně bez pocitu únavy.

Domácí trénink s aplikací FitShow Domácí trénink s aplikací FitShow

Jak používat aplikaci FitShow?

Aplikace FitShow je k dispozici zdarma v Obchodě Play i App Store. Funguje na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. K jeho připojení budete potřebovat tréninkové vybavení s vestavěným modulem Bluetooth Fitshow SmartBTM a aktivním bluetooth připojením na vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Do aplikace se můžeme zaregistrovat vytvořením účtu. Díky ní budeme moci mimo jiné sbírat údaje o našem tréninku plánovaná cvičení a dosažené výsledky. V hlavním panelu vidíme, kolik tréninků jsme absolvovali, kolik času jsme jim věnovali a kolik kalorií jsme při vybrané aktivitě spálili. Kromě toho si můžeme stáhnout pouliční scenérie pro interaktivní cvičení, která lze zobrazit na TV nebo tabletu, a mapy z reálných tras. V záložce trénink naleznete hotové tréninkové plány pro konkrétní stroje s popisem svalových partií, které pracují a seznamem jednotlivých etap cvičení. Aplikace také umožňuje přístup k žebříčku aktivních uživatelů a porovnávat s nimi své výsledky, jakož i ke znalostní bázi. Obsahuje tipy a triky pro zdravý životní styl, trénink a stravu.

Jak používat aplikaci FitShow Jak používat aplikaci FitShow

Tréninková zařízení s aplikací FitShow

Chcete-li mít z domácího tréninku ještě více zábavy, čistá mysl nestačí. Nejdůležitější je správné vybavení, tedy takové, které umožní interaktivní cvičení. Aplikace FitShow vám umožní roztáhnout křídla teprve tehdy, když začnete trénovat na příslušném stroji. Vhodným se rozumí kompatibilní a taková zařízení naleznete pouze v nabídce internetového obchodu Hop-Sport. Doporučujeme především elektrický běžecký pás Soul se zabudovaným modulem Bluetooth Fitshow SmartBTM. Díky ní můžete spárovat svůj chytrý telefon, tablet nebo počítač se zařízením díky aplikaci FitShow a začít trénovat na plné obrátky. Elektrické běžecké pásy Soul z nabídky Hop-Sport mají navíc porty USB pro pohodlné připojení mobilních zařízení a také vysoké technické parametry zajišťující široké možnosti tréninku.

Vybavení Cardio Hop-Sport kompatibilní s Fitshow Běžecké pásy Hop-Sport kompatibilní s Fitshow Rotoped Hop-Sport kompatibilní s Fitshow Veslovací trenažér Hop-Sport kompatibilní s Fitshow

QR kód FitShow
Naskenujte a stáhněte si nyní

Oblíbené