Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 0
Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 1
Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 2
Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 3
Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 0
Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 1
Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 2
Trampolina dynia 12FT HS-PT12I - 3
Hop-Sport
Novinky

Zahradní trampolína 12 ft (366 cm) pumpkin - zeleno/černá s vnitřní ochrannou sítí

Reviews

Zobrazit hodnocení

6600.00 Kč

Doprava:

Doprava zdarma

Barva:

Popis

Poznejte svět vzrušující zábavy s Hop-Sport! Naše dýňové zahradní trampolíny byly navrženy tak, aby zajistily funkčnost, pohodlí a bezpečnost pro vaše děti i při extrémních skocích. Zaoblené tyče trampolíny eliminují riziko případných nárazů, hustě tkaná síťovina zajišťuje odolnost a skákací plocha vyrobená z vysokohustotního materiálu je pružná a elastická, což se promítá do pohodlí každého skoku. Promyšlený design v kombinaci s pevnou konstrukcí na bázi antikorozních materiálů zaručuje nejen bezpečnou zábavu, ale také odolnost během mnoha sezón intenzivního používání.

Zjistěte, proč je trampolína Hop-Sport ideální volbou pro vaši rodinu!


Záruka bezpečnosti potvrzená certifikátem

Při výrobě zahradních trampolín Hop-Sport jsme použili pevné, kvalitní materiály, jejichž nezávadnost je potvrzena certifikátem GS (Certifikát č. S 50627039). Kovové prvky jsou pokryty antikorozním nátěrem, díky kterému trampolína vydrží mnoho sezón. Skákací plocha se zvýšenou hustotou zase zajišťuje nejen dlouhodobou použitelnost, ale zvyšuje také komfort každého skoku. Nabízíme širokou škálu velikostí trampolín, od 10FT do 16FT, ve třech barvách na výběr.


Správně zajištěn vstup na trampolínu

Dětská trampolína musí být bezpečná! Z tohoto důvodu mají sítě zahradních trampolín Hop-Sport zipy ve tvaru „L“, které zabraňují jejich sesunutí v případě nárazu do sítě při zábavě. Pro ještě lepší ochranu vašeho dítěte jsou zipy opatřeny přídavnými přezkami, zapínanými zvenčí. Barva zipů je v souladu s barvou trampolíny a velký červený zip zůstává dobře viditelný. Nejmladším uživatelům to usnadňuje otevírání a zavírání trampolíny.


Pevná síťovina a odolná skákací plocha

Zahradní trampolína "pumpkin" se vyznačuje vnitřní ochrannou sítí, která je v horní části rovnoměrně napnutá na kruhovém rámu. Vysoce napnutá síťovina zajišťuje větší stabilitu a vyrobená ze 100g/m2 PE materiálu zaručuje vysokou pevnost, pružnost a nízkou absorpci vlhkosti.

Skákací plocha je vyrobena z materiálu o vysoké hustotě při zachování přiměřené elasticity, což se promítá do pohodlí a výšky skoků na trampolíně. Díky dodatečnému anti-UV nátěru neztrácí skákací plocha pod vlivem slunečního záření svoji barvu ani vlastnosti.


Rychlá a snadná montáž

Unikátní vlastností trampolíny Hop-Sport je použití „T“ konektoru pro spojení rámu s nohama trampolíny, čímž odpadá nutnost sahat po šroubech. Správně navržené prvky rámu se navzájem přesně překrývají, čímž posilují konstrukci trampolíny a chrání ji před přetížením. Díky tomuto řešení je montáž rychlá a snadná a trampolína získává stabilní strukturu.


Promyšlený design pro maximální pohodlí

Díky zakřivenému tvaru tyčí poskytuje dýňová trampolína větší bezpečnost při skákání, neboť na rozdíl od tradičních modelů zahradních trampolín je eliminováno riziko nárazu do tyče během zábavy. Snížený počet sloupků poskytuje ještě větší skákací plochu a samotná trampolína působí prostorněji.

Detaily v podobě 70 pozinkovaných pružin s hustými závity, pokrytých hrubým a měkkým potahem, zajišťují, že vaše dítě bude moci trampolínu používat naprosto bezpečně a bezstarostně.

Pokud jde o bezpečnost vašich dětí, důvěřujte osvědčené značce Hop-Sport!


- 20%
Trampolína 14 ft (427 cm) s vnější sítí Černo/modrá

Trampolína 14 ft (427 cm) s vnější sítí Černo/modrá

6792.00 Kč
8490.00 Kč

Nejnižší cena: 8490.00 Kč

- 25%
Podložka fitness HS-NB020GM černá

Podložka fitness HS-NB020GM černá

367.50 Kč
490.00 Kč

Nejnižší cena: 490.00 Kč

Podložka fitness TPE 0,6cm - červená
Stacionární bradla HS-1001K s rukavicemi
HS Nakládací činkový set Premium 59kg
Masážní míček EPP 80mm bílá
Švihadlo se zátěží - červené