Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Posilovač rukou s regulací 10-40kg černo-žlutý

220,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (3)

Popis

Posilovač rukou s regulací 10-40 kg HS-P040HG černo-žlutý

Pokud hledáte malé, ale efektivní zařízení pro posílení svalů rukou, vyzkoušejte posilovače rukou, tzv. kleště značky Hop-Sport. Díky nim můžete efektivně zvyšovat pevnost rukou, prstů a předloktí a rovněž posilovat klouby. Posilovací kleště se doporučují zejména pro lidi, kteří vykonávají disciplíny, ve kterých jsou základem tréninku silné ruky (např. Silové sporty, bojová umění, gymnastika nebo horolezectví). Jsou také vynikající pomůckou při rehabilitaci rukou a zápěstí po zranění nebo po chirurgickém zákroku. Model HS-P040HG je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je schopen snadno regulovat tlak v rozsahu od 10 do 40 kg.

Protiskluzové rukojeti

Protiskluzové rukojeti z termoplastické gumy poskytují stabilní uchopení během cvičení. Správně navržený tvar rukojetí zaručuje, že klíšťata se přizpůsobují rukám, čímž se snižuje riziko odřenin.

Nastavení odporu

Posilovací kleště HS-P040HG umožňují procvičit si ruce, zápěstí a prsty. Pomocí otočného knoflíku lze nastavit požadovaný odpor v rozsahu od 10 do 40 kg. Můžete provádět snadněji, ale i náročnější cvičení posilující svaly.

4 barevné varianty

Posilovací kleště jsou dostupné ve 4 barevných variantách: černo-červená, černo-žlutá, šedo-modrá a černo-šedá. Vyberte si svou oblíbenou barvu a posilněte svaly rukou za pomoci Hop-Sport!

Technické údaje:

  • Model: HS-P040HG
  • Barva: černo-žlutá
  • Délka: 15 cm
  • Šířka: 10,5 cm
  • Hmotnost: 130 g
Stručný popis
V popisu

Recenze (7)

Průměrné hodnocení: 4/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené