Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
36037

Podložka puzzleEVA 1cm - 6ksčerna

529,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h
Další dostupné varianty (1)
None

Podložka puzzle HS-A010PM - 6 ks

Podložka puzzle EVA HS-A010PM (6ks) o tloušťce 1 cm vám poskytne perfektní ochranu podlahy během domácího tréninku. Podložka puzzle je vyrobena z protiskluzové EVA pěny a bude účinná jako tlumící vrstva pro zařízení, jako např. rotopedy, veslovací trenažéry, cyklotrenažéry, běžecké pásy a posilovací lavice. Podložku můžete použít i na silový trénink - díky ní bude trénink s činkami a závažími mnohem bezpečnější a pohodlnější. HS-A010PM se skládá ze 6 kusů s okraji. Rozměry podložky po rozložení jsou 121 x 181,5 cm.

Ochrana podlahy

Podložka HS-A010PM díky tloušťce 1 cm poskytuje vynikající ochranu podlah, např. dřevěné parkety nebo keramické dlaždice. Snižuje riziko poškrábání nebo zašpinění podlahy, které může být způsobeno tréninkovým zařízením nebo příslušenstvím na silový trénink. Kromě toho zvyšuje tlumení během tréninku a poskytuje stabilitu zařízení. Účinně snižuje hluk a vibrace, které vznikají během intenzivního tréninku.

None
None

Vodotěsná

K výrobě podložky byla použita vysoce kvalitní, lehká a odolná pěna EVA. Její výhodou je vodotěsná struktura, díky které pěna neabsorbuje vlhkost a pot a je také velmi snadno čistitelná.

Jednoduché rozložení

Balení produktu obsahuje 6 odpovídající kusy, každý o velikosti 60,5 x 60,5 cm a 12 okrajů. Spojení jednotlivých částí podložky je velmi snadné a intuitivní. Hrany prvků přiléhají přesně k sobě a vytvářejí souvislý povrch.

None

Technické údaje

  • Model: HS-A010PM (6 ks)
  • Barva: černá
  • Tloušťka: 1 cm
  • Celkový rozměr: 121 x 181,5 cm
  • Počet kusů: 6
  • Velikost jednoho kusu: 60,5 x 60,5 cm
  • Počet okrajů: 12
Rozšířit popis
Skrýt popis

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 4,5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené