Oficiální obchod
0
Celkový: 0

Běžecký pásHS-2500LB Aspire

20 490,00 Kč
Změňte množství
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Cvičte bez ohledu na počasí! Běžecký pás Aspire HS-2500LB vás udrží v kondici, aniž byste opustili svůj domov. Aspire je běžecký pás s výkonem motoru 3,0 HP, takže můžete běžet maximální rychlostí 18 km / h. Běžecký pás o rozměrech 50/125 cm vám umožní vést intenzivní trénink v pohodlných domácích podmínkách. Využijte při cvičení výhody běžeckého pásu Aspire jako např. 15 tréninkových programů a program HRC, který vám umožní přizpůsobit typ tréninku vašim individuálním potřebám.

Chcete si zpestřit trénink? Využijte možnosti, které nabízí naklonění běžeckého pásu až o 15%.
Hledáte motivaci cvičit? Určitě vás zaujme bezplatná mobilní aplikace FITSHOW, kde si můžete uložit svůj postup nebo vyzkoušet tréninky navrženy některým z programů v aplikaci.

Spolu s běžeckým pásem vám nabízíme telemetrický pás, který vám po umístění na hrudník umožní sledovat srdeční frekvenci. Údaje se zobrazí na displeji tréninkového počítače.

Po tréninku můžete běžecký pás snadno složit a díky použitým transportním kolečkům jej můžete přesunout na požadované místo.

Parametry

Parametry

Aspire je vybaven moderním motorem s výkonem 3 HP. Díky tomu je běžecký pás velmi odolný a umožňuje intenzivní trénink až do rychlosti 18 km / h. Maximální zatížení běžeckého pásu je 150 kg.

Běžecká plocha

Běžecká plocha

Běžecký pás Aspire má rozměry 50/125 cm. To zaručuje pohodlné tréninky. Struktura pásu je vyrobena z 5 vrstev, což zajišťuje dobrou přilnavost a stabilitu při běhu.

Odpružení

Odpružení

Běžecký pás je vybaven vnitřním systémem tlumení nárazů, který chrání před zraněním - gumové pružiny jsou umístěny pod běžeckým pásem, jakož i v nožičkách běžeckého pásu.

Nastavení sklonu

Nastavení sklonu

Potřebujete intenzivnější trénink? Běžecký pás má možnost INCLINE - pomocí tlačítka na obrazovce můžete automaticky měnit nastavení sklonu běžeckého pásu v rozmezí 0-15 stupňů.

Měření pulsu

Měření pulsu

Telemetrický pás Polar®, který je součástí běžeckého pásu Aspire, vám umožňuje sledovat srdeční frekvenci, aniž byste museli držet ruce na rukojetích zařízení.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Na různé domácí tréninky používejte mobilní aplikaci FitShow kompatibilní s běžeckým pásem Aspire. Aplikace je zdarma a je k dispozici pro Android a IOS. V nabídce jsou tréninkové programy, FitShow vám také umožňuje uložit si postup. Průběh tréninku je možné sledovat na obrazovce tabletu, smartphonu nebo na televizní obrazovce.

Displej

Displej

Velký, snadno čitelný a snadno použitelný displej je nepochybnou výhodou běžeckého pásu Aspire. Pomůže vám sledovat průběh vašeho tréninku. Možnost připojení telefonu nebo tabletu přes USB nebo Bluetooth® umožňuje používat aplikaci FitShow.

USB

USB

USB vstup je umístěn na obrazovce běžeckého pásu. Můžete pohodlně telefonovat nebo sledovat seriál na tabletě bez obav z vybití vašeho mobilního zařízení.

Údržba běžeckého pásu

Údržba běžeckého pásu

Běžecký pás Aspire má systém mazání. O správnou údržbu běžeckého pásu se můžete starat průběžně. Součástí soupravy je speciální prostředek na mazání.

Skládání

Skládání

Jste již po tréninku? Běžecký pás můžete během okamžiku odstranit z dohledu. Stačí ho složit, nastavit vodorovně - pak ho můžete například skrýt pod postel, nebo svisle - v této poloze bez problémů vydrží. Díky transportním kolečkům jej lze snadno přemístit kamkoli.

Technické údaje:

  • Motor: DC 3,0 HP
  • Rychlost: 1-18 km / h
  • Max. hmotnost uživatele: 150 kg
  • Rozměry běžecké plochy: (v cm) 50/125
  • Rozměry zařízení: 156 / 88,4 / 117,9 cm (rozložené), 32,3 / 88,4 / 176,9 cm (složené)
  • Hmotnost: 56 kg
  • Rozměry balíku: 185x40x100 cm
  • USB: Ano
  • Bluetooth: Ano
  • Zařízení je určeno pro vlastní montáž. Zboží je doručováno na paletě.
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (0)

Průměrné hodnocení: 0/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Favorites