Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
55176

Běžecký pásHS-1400LB Bolt

15 490,00 Kč
Doprava zdarma
Produkt je dostupný - Odesíláme do 24h

Popis

Trénujte bez ohledu na počasí! Běžecký pás Bolt HS-1400LB vám pomůže zůstat fit. Od dnešního dne nebude žádné počasí omluvou. Bolt je návrh pro začátečníky. Pokud hledáte domácí běžecký pás pro  pravidelné tréninky a zároveň chcete ušetřit místo v bytě - zvažte koupi tohoto modelu. Rychlost, kterou můžete dosáhnout na tomto běžeckém pásu, je mezi 0,8 a 14,0 km / h. Nosnost běžeckého pásu je 130 kg.

Domácí běžecký pás HS-1400LB má tréninkový počítač s LCD displejem. Díky použití Bluetooth můžete své mobilní zařízení propojit s běžícím pásem a využívat například mobilní aplikaci FITSHOW. Nad displejem je speciální praktický držák na vaše mobilní zařízení a také držák na láhev s nápojem. Vestavěný reproduktor a možnost propojení MP3 s vaší oblíbenou hudbou vám zpříjemní trénink. Tento model je ideální běžecký pás do bytu. Skládací běžecký pás ušetří mnoho místa.

 

None

Multifunkční tréninkový počíťač

Počítač na běžeckém pásu BOLT má mnoho užitečných funkcí. Rychlý start usnadňuje spuštění a zastavení běžeckého pásu. Díky ručnímu režimu se běžecký pás po dokončení tréninkového plánu pomalu zastaví. Počítač má 12 různých tréninkových programů - každý si najde to své. Manuální program vám navíc umožňuje vytvořit 3 individuální tréninkové programy - můžete si je uložit a ušetřit čas při příštím tréninku. Na výběr jsou také 3 programy HRC, tj. Programy řízené srdeční frekvencí, které umožňují trénovat v příslušných zónách srdeční frekvence. Funkce FAT vám umožní změřit hladinu tělesného tuku a užitečná je také funkce měření pulsu. Běžecký pás má vestavěný 5-palcový modře podsvícený LCD displej. Díky němu můžete během tréninku sledovat vzdálenost (i počet kroků), čas, rychlost, srdeční tep, spálené kalorie a úroveň sklonu.

None

Mobilní aplikace

Bezplatná mobilní aplikace FitShow, kompatibilní s elektrickým běžeckým pásem Bolt, zaručuje bohaté tréninky. Aplikace vám také umožňuje uložit si pokrok. Průběh tréninku je možné sledovat na obrazovce tabletu, smartphonu nebo televizní obrazovky. Tablet a telefon můžete během tréninku nabíjet díky USB vstupu na displeji.

None

USB a MP3

Díky vstupu USB na ploše běžeckého pásu Bolt můžete svůj telefon a tablet používat během tréninku bez obav z jejich vybití. Bolt má také kabelový vstup Mp3.

None

Parametry

Motorový běžecký pás má stejnosměrný motor s výkonem 1,5 HP, který vám umožní běžet od 0,8 do 14 km / h. Je proto vhodným vybavením pro začínající běžce i pro lidi, kteří si chtějí zaběhat. Běžecký pás Bolt je odolný a nosnost zařízení je 130 kg.

None

Telemetrický pás a dotykové senzory

K běžeckému pásu je přidáván i telemetrický pás, který vám umožňuje sledovat puls během tréninku. Je to velká pomoc pro lidi, kteří s cvičením v tzv zóny srdečního tepu. Pás se k zařízení připojuje pomocí Bluetooth, výsledek měření je viditelný na displeji. Podobně fungují i dotykové senzory umístěné na držadlech. Pokud chcete změřit svůj puls, podržte obě držadla nejméně 5 sekund. Výsledek se zobrazí na displeji.

None

Běžecká plocha

Běžecká plocha zařízení Bolt má rozměry 43 x 120 cm, umožňuje volný a pohodlný trénink - na tomto běžeckém pásu můžete snadno chodit nebo běhat.

None

Nastavení sklonu

Zařízení má automatické nastavení sklonu pásu až o 15 stupňů. Tlačítko je na pracovní ploše. Díky tomu můžete přizpůsobit intenzitu tréninku svým schopnostem a mít pocit, že běháte po horách.

None

Bezpečnostní klíč

Pro trénink rychle ukončit, stačí odstranit tzv. bezpečnostní klíč. Běžecký pás se zastaví a měření se resetují. Bolt má navíc režim spánku - pokud běžecký pás nepoužíváte 10 minut, přejde do režimu spánku. Chcete-li obnovit jeho činnost, stiskněte libovolné tlačítko.

None

Držák na telefon nebo tablet

Uprostřed plochy je speciální úzký držák pro mobilní zařízení. Váš telefon nebo tablet bude během tréninku v bezpečí. Dále níže najdete perfektní místo na láhev s vodou (láhev není součástí) nebo k uložení dalšího příslušenství.

None

Přístupová tlačítka

Tlačítko START spustí zařízení a STOP ho zastaví. Tréninkový program lze snadno změnit pomocí jednoho z tlačítek. Až příště začnete odpočítávat čas, spálené kalorie nebo ujetou vzdálenost. Pomocí tlačítek "+" a "-" změňte rychlost a nastavte parametry tréninku. Na rychlou úpravu rychlosti se používá tlačítko SPEED. Dvě tlačítka slouží i na změnu sklonu běžeckého pásu a INCLINE na rychlou změnu sklonu.

None

Skládání

Běžecký pás Bolt můžete kdykoliv složit do vzpřímené polohy a uložit jej mimo dohled. Před skládáním se ujistěte, že jste vytáhli napájecí kabel ze zásuvky.

None

Mazání běžeckého pásu

Péče o správnou údržbu běžeckého pásu zajišťuje delší životnost běžeckého pásu bez poruch. Na údržbu a mazání by měl používat speciální nemastný prostředek.

Technické údaje:

 • Model: HS-1400LB
 • Návod k použití: Ano
 • Záruka: 24 měsíců
 • Motor: DC 1,5 HP
 • Nosnost: 130 kg
 • Funkce počítače: předdefinované programy; režim odpočítávání: kalorie, vzdálenost, čas; měření srdeční frekvence a tělesného tuku FAT; rychlý start, rychlé nastavení rychlosti.
 • Předdefinované programy: 12 + manuální program, 3 programy HRC.
 • Rychlost: 0,8-14 km / h
 • Rozměry běžecké plochy: (v cm) 43x120
 • Rozměry běžeckého pásu v rozloženém stavu: (v cm) 153 (délka) x 74 (šířka) x 119 (výška)
 • Rozměry složeného běžeckého pásu: (v cm) 110 (délka) x 74 (šířka) x 123 (výška)
 • Rozměry kartonu: (v cm) 160 x 77 x 30
 • Hmotnost zařízení: 54 kg
 • Hmotnost zařízení s balením: 62 kg
 • Bezpečnostní klíč: ano
 • USB: Ano
 • Bluetooth: Ano
 • MP3: Ano
 • Telemetrický pás: Ano
Rozšířit popis
Skrýt popis

Recenze (3)

Důvěryhodnost recenzí se před zveřejněním nekontroluje. Mohou tedy pocházet i od spotřebitelů, kteří hodnocené produkty ve skutečnosti nekoupili/nepoužívali Více informací

Průměrné hodnocení: 5/5
Přidat recenzi

Jiné zboží

Oblíbené