Product filters
Stojan na závaží HS-1005A
Stojan na závaží, činky a tyče HS-1008A
Stojany pod velkou činku HS-1004L
Stojan na závaží HS-1006A
Stojan na závaží HS-1004A
Stojany volně stojící na činku HS-1002L
Stojany na činku se zarážkou HS-1005L
Nastavitelné stojany HS-1006L
Stojan na závaží, činky a tyče HS-1007A
- 10%
Nastavitelné stojany HS-1007L

Nastavitelné stojany HS-1007L

3321.00 Kč
3690.00 Kč

Nejnižší cena: 3690.00 Kč

Stojan víceúrovňový HS-1008L na činku

K čemu stojany na činky slouží?

Ať už si domů hodláte pořizovat stojan na dřepy či bench press nebo odkládací konstrukci na činky a kotouče, v našem obchodě na vás čeká skutečně široká škála produktů. Proč je ale ve své domácí posilovně rozhodně potřebujete mít i vy?

V případě stojanu na dřepy jde především o bezpečnost a efektivitu posilování spodní poloviny těla v momentě, kdy už vám nestačí posilovat s vahou vlastního těla. Patříte mezi fanoušky posilování a zdokonalování svého těla, kteří neustále hledají nové cíle, které by mohli zdolávat? Pak je toto sportovní vybavení určeno právě vám.

V žádné dobře vybavené domácí posilovně ale nesmí chybět ani pasivní stojany na kotouče. Na ty po dokončení tréninku bezpečně uložíte veškerá závaží i středové osy činek. Díky těmto stojanům se nemusíte obávat zaškobrtnutí o volně se povalující posilovací příslušenství a neriskujete tak případné zranění a nucenou zdravotní pauzu od tréninků.

Rozmanitost sortimentu stojanů vás mile překvapí

Pokud byste čekali, že jsou v našem e-shopu stojany k odkládání posilovacích pomůcek zastoupeny jen několika málo modely, pletli byste se. Nabízíme propracované víceúrovňové odkládací konstrukce, které si můžete libovolně nastavit tak, jak vám vyhovuje, stejně jako jednodušší a skromnější modely. Zklamaní ovšem nebudete ani v případě, že hledáte kombinované stojany na závaží nebo spolehlivý a bytelný rám na odkládání obouruční činky při dřepování či bench pressu.

Vybírat můžete stojany z mnoha moderních designových zpracování v různých barvách. Zatímco někdo si na odkládání těžkých nakládacích závaží nemůže vynachválit přihrádky, jinému spíše vyhovuje vrstvit kotouče na tyče. U nás si však vybere každý.

Stabilitu konstrukce, která často musí udržet i 300 kg, zajišťují promyšlené bezpečnostní prvky. Těmi jsou ocelové kolíčky v kombinaci s pojistnými tlačítky, ale kupříkladu i trny na uchycení obouruční činky, které jsou na rám precizně navařeny.

Jak na výběr stojanu na činky, abyste s ním byli spokojeni?

Jak se můžete přesvědčit, stojany na činky v našem e-shopu představují překvapivě rozsáhlou kategorii. A tak si každý najde to, co hledá. Jak ale vybrat stojan jako na míru vytvořený právě pro vaše tréninkové potřeby? Klíčem je několik aspektů.

Tím prvním je kvalita použitého materiálu. Aby totiž posilování bylo pohodlné i bezpečné, je potřeba vybírat z kousků vyhotovených z kvalitního materiálu. Řeč je samozřejmě o oceli, na kterou u nás nejčastěji narazíte v úpravě s práškově lakovaným povrchovým zušlechtěním, které zvyšuje odolnost konstrukce.

Počítáte-li se mezi siláky, kteří rádi zvyšují své bench pressové a dřepovací osobní rekordy, stojan na činku pro obě ruce vám doma rozhodně nesmí chybět. Nezapomeňte si vybrat model, který umožňuje individuální nastavení výšky pro odklad obouruční činky.

Při pravidelném posilování je potřeba chránit nejen své zdraví, ale také podlahy na cvičišti. Proto se přesvědčte, že si kupujete stojan, který má nožičky opatřené protiskluzovou ochrannou vrstvou.

Stojan na činky do malých i velkých domácích posiloven

Na stojanech na činky a závaží je skvělé také to, že díky nim bude vaše domácí sportoviště vždy perfektně přehledné a uklizené. Geniální systém ukládání jednotlivých kotoučů a středových os činek vám ulehčí i trénink samotný. Při nakládání činek už totiž nikdy nebudete muset složitě hledat požadované závaží a přehrabovat se v hromadě kovových kol. To není ani zábavné, ani rychlé, a navíc to kvůli hluku může rušit ostatní obyvatele domu.

Vyberte si u nás proporčně vhodný model a můžete si funkční stojan na dřepy, ale i čistě praktický odkládací rám pořídit klidně i do domácí posilovny menších rozměrů. Na ochrannou gumovou podložku s vlastnostmi tlumícími hluk i nárazy si jej postavte nejlépe před zrcadlo, abyste se na sebe při posilování mohli dívat a sledovat, provádíte-li jednotlivé cviky správně.