Oficiální obchod
0
Celková cena: 0
Vytvořeno

22 Bře 2019

V kategoriích

Domácí fitness trénink / Příslušenství fitness

Hula hoop do nedávná bylo spojováno pouze  se zábavou pro děti, ale aktuálně se stává čím dál víc populárnějším způsobem na zlepšení postavy hlavně pro ženy. Velmi pomáhá zeštíhlit postavu a zpevnit břišní svaly, takže budete vypadat lépe. Podívejte se, co můžete získat díky tréninkům s obruči hula hoop a jakou si vybrat!

Výhody Hula hoop

Trénink s hula hoop umožňuje spálit až 200 kcal v průběhu pouze 20 minut. Díky tomu získáte takové výsledky:

  • zpevnění svalů (už po měsíci pravidelného trénování můžete vidět změnu)
  • zeštíhlení postavy
  • uvolnění v případě napnuté páteře (rytmický pohyb boků zvyšuje průtok krve přes páteř, díky čemu se zvýší jeho ohebnost)
  • zvýšení ohebnosti kloubů
  • zlepšení krevního oběhu a posílení srdečního svalu
  • zlepšení koordinace
  • obecné uvolnění

Jakou obruč si vybrat?

Plastové a lehké hula hoop, které známe z dětství, bohužel nepřinášejí tolik výhod. K tréninku doporučujeme masážní obruče hula hoop tento druh obruče je o něco těžší a má větší průměr. V závislosti na pokročilost v obchodě Hop-Sport dostupné jsou velikosti od 103 do 110cm (průměr) a hmotnosti od 0,9kg až do 1,7kg. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je také velice důležitý. Obruče jsou vyrobeny z polyetylenu a díky tomu jsou odolnější a více elastické.

Jak cvičit?

Ohněte kolena, jednu nohu vysuňte trochu do předu a umistěte hula hoop při pasu tak, aby se opíralo o záda. Silou obruč dejte do pochybu a začněte s ním jemně houpat. Nedělejte chaotické pohyby a pamatujte na klidné dýchání. Soustřeďte se na jednom bodě, díky tomu bude lehčí zachovat rovnováhu. Váhu těla přenášejte z jedné nohy na druhou, aby bylo možno hýbat bedrami do předu a dozadu.

Vedlejší účinky?

Modřiny jsou přirozeným efektem, protože kůže není přizpůsobená na tření. Nemáte se ale čeho obávat, pokud se po tréninku objeví nějaká modřina. Modřiny jsou vlastně důkazem toho, že hula hoop funguje a zmizí už po několika dnech, když tělo se už tomu přizpůsobí. Uvolněte své endorfiny a podívejte se, jakých efektů můžete dosáhnout díky používání obručí hula hoop!

Podívejte se na naší nabídku masážních hula hoop v obchodě Hop-Sport a vyberte si něco pro sebe!

Oblíbené